favore.pl
Favore.plUsługiUsługi dla firmy i biura Katowice

Sprzątanie biur, mycie okien, firmy sprzątające oferujące profesjonalne usługi porządkowe, Katowice

Potrzebujesz kogoś, kto zadba o porządek w Twoim biurze? Chcesz pracować w czystym, estetycznym miejscu? Tutaj znajdziesz oferty usług porządkowych w pełnym zakresie. Zarezerwuj konkretną usługę lub znajdź osobę do stałej współpracy. Od mycia okien po odkurzanie - solidne i tanie! Zobacz dostępne oferty w miejscowości Katowice i wybierz najlepszą dla siebie! rozwiń
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Rozglądasz się za sprawdzoną firmą sprzątającą? Potrzebujesz zlecić prace porządkowe w Twojej firmie? Chcesz usunąć graffiti lub wyczyścić elewację budynku? Z tymi zadaniami poradzą sobie nasi fachowcy.

Wyszukaj usługę wśród ofert naszych ekspertów lub opisz dokładnie, co chcesz zlecić, w jakim terminie lub na jaki okres, w jakim miejscu itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

1 2 3 4 5   z 5  

Jest parę okresów w ciągu roku, kiedy nasze mieszkanie powinno być perfekcyjnie czyste. Boże Narodzenie, Wielkanoc, uroczystości w stylu imieniny. Porządkujemy każdy kąt, odsuwamy wszystkie meble, porządkujemy szafki, za szafkami, myjemy wszystko centymetr po centymetrze. Obrusy i firany koniecznie wyprane, podłogi wypastowane, wentylacyjne kratki wymiecione. Czy w tym obłędzie nie zapominamy o niektórych, równie ważnych czynnościach, które wylatują nam z pamięci w porządkowym amoku? Normalnie duże porządki równają się myciem okien. Oczywiście z dwóch stron! Dochodzą to tego obramowania, parapety i pajęczyny w zagłębieniach okien. Świecą bielą także firany. Zasłony wykrochmalone. Warto by było wyczyścić również żaluzje i rolety. Winniśmy też dbać o to, aby okna były nie dość że umyte, ale także w całości. Wielkie porządki to idealny okres, aby zająć się różnymi pęknięciami czy uszczerbkami w szybkach. Trzeba w tym przypadku zlecić usługi szklarskie. W mieszkaniach z tarasami duże sprzątanie to wspaniały okres do zrobienia klaru w tym miejscu. Niektóre osoby nie umieją rozstawać się z przedmiotami. Gromadzą je w olbrzymich ilościach. Wielkie porządki to najlepszy okres na segregację przedmiotów na niepotrzebne i potrzebne. Nie zapomnijmy o tym, aby te, które są niepotrzebne wywalić, zamiast składować w nieskończoność. Prawdopodobnie już do nich nigdy nie wrócimy. Pamiętajmy również o przedmiotach będących na półkach i w szafkach. Przed wielkim wydarzeniem może okazać się, że odkurzanie mieszkania to za mało. Jeżeli w naszym domu znajdują się dywany, powinniśmy je wytrzepać, bądź zrobić pranie dywanu. Przydało by się odkurzyć czy nawet uprać wszystkie tapicerki.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację