favore.pl
Favore.plUsługiUsługi finansowe i prawneUsługi finansowe

Usługi podatkowe, rozliczenia podatkowe

Płacisz podatki? Szukasz fachowców do sprawnej i rzetelnej obsługi firmowych ksiąg podatkowych lub pomocy w sporządzaniu corocznej deklaracji podatkowej? Tu znajdziesz najlepsze oferty doradztwa i szkoleń w zakresie podatków oraz usługi specjalistów wykonujących zewnętrzną obsługę firm. Zobacz dostępne oferty i wybierz najlepszą dla siebie! rozwiń
KATEGORIE
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Musisz sporządzić deklarację podatkową, ale nie wiesz, jak się za to zabrać? Chcesz znaleźć specjalistę od usług podatkowych? Nie musisz daleko szukać! Nasi specjaliści zaproponują Ci swoje kompleksowe usługi w zakresie podatków.

Opisz dokładnie, jakie usługi podatkowe Cię interesują, zakres obsługi itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

1 2 3 4 5 6   z 29  

Doradztwo w zakresie podatku dochodowego od osób prawnych – na czym polega?

W Polsce co roku „produkuje się” kilka, a nawet kilkadziesiąt tysięcy stron nowych ustaw. Wielkość zmian utrudnia podatnikom, zwłaszcza przedsiębiorcom postrzeganym jako profesjonalni uczestnicy rynku, ochronę przed negatywnymi skutkami nowego prawa. Ryzyko to można jednak zminimalizować, korzystając z profesjonalnych usług doradztwa podatkowego dla firmy. Co to jest porada podatkowa? Zgodnie z ustawową definicją doradztwo podatkowe obejmuje udzielanie porad i wyjaśnień podatnikom, nadawcom i odbiorcom ich obowiązków podatkowych i celnych, a także w obszarze egzekucji administracyjnej. Pomaga również w prowadzeniu ksiąg i ewidencji dla celów podatkowych, sporządzaniu deklaracji podatkowych, a także pomaga w reprezentowaniu obowiązków w sprawach związanych z realizacją w postępowaniach przed właściwymi organami.

Krótko mówiąc, doradztwo podatkowe to profesjonalna pomoc dla przedsiębiorców jak i dla zwykłych podatników, którzy muszą wyjść na przeciw przepisom, aby jak najlepiej uchronić swoją własność przed stratą przez niewiedzę lub nadmierne kary, niekoniecznie podatkowe. Chroni ich również przed sankcjami prawnymi nakładanymi na podatników, płatników i odbiorców za niewywiązywanie się z zobowiązań podatkowych. Od 1 lipca 2020 r. ustawa o doradztwie podatkowym wprowadziła również zapis, że profesjonalne wykonywanie większości czynności doradczych zastrzeżone jest dla podmiotów uprawnionych w rozumieniu tej ustawy. Regulacja ta ma podkreślić wagę i znaczenie doradztwa podatkowego w obrocie gospodarczym i prawnym. Osobami uprawnionymi do świadczenia usług doradztwa podatkowego na podstawie ustawy są: osoby znajdujące się na liście doradców podatkowych, prawników i radców prawnych oraz biegłych rewidentów.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację