favore.pl
Favore.plUsługiUsługi motoryzacja i transport

Akcesoria samochodowe, wyposażenie

KATEGORIE
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Interesują Cię akcesoria do samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych? Szukasz elektroniki samochodowej takiej, jak alarm, GPS lub sprzęt audio? Potrzebujesz przyczepy, plandeki, naczepy lub haka holowniczego? A może chcesz zlecić tuning optyczny? W tej kategorii znajdziesz wszystko dla Twojego samochodu!

Wyszukaj interesującą Cię ofertę kierując się kategoriami lub opisz dokładnie, czego szukasz, w jakim zakresie itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

1 2 3 4 5 6   z 45  

Wymyślono wiele sposobów zabezpieczania auta przed kradzieżą. Jednym z najbardziej standardowych rozwiązań jest immobiliser, montowany w każdym nowo-wyprodukowanym samochodzie. Metoda ta opiera się na uniemożliwieniu zapłonu samochodu, w momencie gdy złodziej próbuje użyć nieoryginalnych kluczyków. Często po próbie kradzieży dokonywanej w taki sposób konieczna może być naprawa stacyjek. Następnym popularnym rozwiązaniem jest zainstalowanie alarmu obwodowego, który włącza się na otwieranie drzwi lub pokrywy bagażnika, natomiast alarm pojemnościowo-obwodowy aktywuje się również w chwili wykrycia ruchu we wnętrzu auta. Dla osób roztrzepanych i żyjących w ciągłym biegu, producenci alarmów samochodowych proponują zamontowanie systemu elektrycznego domykania szyb. W chwili przekręcenia kluczyków system sam kontroluje czy wszystkie okna są zamknięte, a w razie potrzeby automatycznie je zamyka. W dzisiejszych czasach bardzo skutecznym rozwiązaniem jest wprowadzenie monitoringu gps pojazdu, który pozwala na lokalizacje auta dzięki satelicie, oraz jego unieruchomienie poprzez zdalne wyłączenie zapłonu. Niestety jak dotąd jest to kosztowne urządzenie, wymagające opłacania miesięcznego abonamentu. Warto zakupić właściwe zabezpieczania dla naszego auta, w punkcie gdzie sprzedawane są akcesoria do samochodów lub w serwisie, aby przeciwdziałać jego kradzieży. Mimo tych zaawansowanych środków ochronnych należy trzymać się elementarnych zasad: zamykać wszystkie drzwi, nie zostawiać wartościowych rzeczy w widocznym miejscu, oraz nie trzymać dowodu rejestracyjnego w samochodzie.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację