favore.pl
Favore.plUsługiUsługi pozostałeUsługi rolnictwo, leśnictwo, rybołówstwo

Architektura zieleni, projektowanie i realizacja terenów zielonych, nawodnienia

Szukasz profesjonalistów, którzy zrealizują ogród Twoich marzeń? Chcesz dokupić do swego ogrodu altankę, w której będzie odpoczywać cała rodzina? Zatrudnij projektanta zieleni lub skorzystaj z oferty producentów roślin, instalacji nawadniających, pergoli, altan i mebli ogrodowych. Zobacz dostępne oferty i wybierz najlepszą dla siebie! rozwiń
KATEGORIE
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Ogród marzeń na wyciągnięcie ręki? Teraz już tak! Altanki, rośliny, pergole – u naszych ekspertów znajdziesz to wszystko i jeszcze więcej. Spraw, by Twój ogród wyglądał pięknie każdego dnia!

Opisz dokładnie, jakich usług z zakresu architektury zieleni potrzebujesz.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

1 2 3 4 5   z 5  

Architektura zieleni – co to jest?

Architektura zieleni wiąże się w szczególności z projektowaniem terenów zielonych, w tym ogrodów, przy użyciu istniejącej już roślinności, różnego rodzaju elementów konstrukcyjnych czy wodnych, a także nie zapominając o wielu innych czynnikach, które wpływają na otaczającą przestrzeń. Należy pamiętać, że na tę przestrzeń składają się nie tylko czynniki klimatyczne, powierzchnia terenu, ale także wartości, jakie niesie za sobą dana społeczność czy kultura na danym terytorium.

Architektura krajobrazu to nie tylko projektowanie, ale także dbanie o odpowiednie nawodnianie terenu, inwentaryzacja obszarów zielonych, czy chociażby profesjonalna pielęgnacja roślinności.

Architekt zieleni – czym się zajmuje?

Usługi specjalisty polegają na realizacji zleceń takich jak:

- projektowanie terenów zielonych, np. ogrodów,

- sporządzanie planów chroniących krajobraz (parki krajobrazowe i narodowe, rezerwaty przyrody),

- ochrona scenerii, dbanie o jej użyteczność.

Fachowiec w dziedzinie

Profesjonalista w zawodzie posiada tytuł zawodowy, który przyznawany jest osobom kończącym studia inżynierskie i magisterskie z dziedziny architektury krajobrazu. Zawód z tytułem architekta krajobrazu jest zawodem chronionym, w którym eksperci zajmują się profesjonalnie między innymi ochroną krajobrazu i przyrody, badaniami, projektowaniem.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację