favore.pl
Favore.plUsługiUsługi pozostałeUsługi rolnictwo, leśnictwo, rybołówstwo

Usługi pszczelarskie, pasieki, produkcja i sprzedaż miodu pszczelego i wosku

Dobroczynne właściwości miodu są znane i wykorzystywane już od starożytności. Dla wszystkich amatorów miodu i innych produktów pszczelarskich swoje usługi oferują pasieki z tradycjami, oferujące wyroby najwyższej jakości. Miód lipowy, gryczany, spadziowy i inne, produkty propolisowe. Zobacz dostępne oferty i wybierz najlepszą dla siebie! rozwiń
KATEGORIE
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Chcesz zamówić miód pszczeli? A może szukasz konkretnych usług pszczelarskich? Szukasz pszczelarza, z którym nawiążesz współpracę? U nas znajdziesz osoby, które na pszczelarstwie znają się jak nikt inny!

Opisz dokładnie, jaki miód Cię interesuje, ilość, przedmiot współpracy itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

Wytwarzanie miodu w Polsce stoi na bardzo wysokim, w porównaniu z doniesieniami z pozostałych państw wspólnoty, a polski miód charakteryzuje najwyższa jakość. Obecnie hodowlą pszczół trudni się mniej więcej 18 000 pszczelarzy, którzy dostarczają na rynek ponad 40 000 ton miodu rocznie. Mimo tych pozytywnych danych kolejne lata mogą przynieść sporo zmian w polskiej branży pszczelarskiej. Główną bolączką pszczelarstwa w naszym kraju jest wysoka średnia wieku osób zatrudnionych przy pszczołach i mała liczba ludzi przed trzydziestką zajmujących się hodowlą. Do tego występuje brzemienny kłopot naszego rolnictwa, czyli duże rozdrobnienie produkcji nieprzychylne unowocześnianiu i inwestycjom. Polscy pszczelarze w małym stopniu są dotowani z unijnych pieniędzy na rzecz rozwoju i dopłat do rolnictwa. Oczywiście optymistycznym zjawiskiem jest ciągła poprawa jakości produktów pszczelich, na co wpływają restrykcyjne wymagania dotyczące produkcji. Dodatkowo wciąż rośnie liczba osób młodych podejmujących hodowlę pszczół, chociaż wciąż tylko 10% pszczelarzy ma poniżej 35 roku życia. Tendencja pokazuje, że młodych bardziej pociąga produkcja warzyw, produkcja owoców niż chów zwierząt, a szczególnie pszczół, które wymagają ogromnej troski.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację