Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Czy można samemu nauczyć się pływać?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy można samemu nauczyć się pływać?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Hunny8 24 cze 2011, 21:49
    Chciałabym sama nauczyć się pływać. Myślicie, że to jest do zrobienia?uśmiech
    Cytuj
  • Manolito 24 cze 2011, 22:26
    Jasne, czemu nie tylko pamiętaj żeby uczyć się w bezpiecznym miejscu, tj. płytkim akwenie, w którym się nie utopisz. Kup sobie na początek jakieś akcesoria typu deska labo dmuchane kółko, rękawki czy coś takiego. To pomaga. I ćwicz, ćwicz ile się da.
    Cytuj
  • Hunny8 24 cze 2011, 23:16
    Hmmm dzięki a jakieś dokładniejsze, techniczne wskazówki? Co mam właściwie robić? Po prostu wejśćdo wody i pływać?przymrużenie oka
    Cytuj
  • MemoNemo 25 cze 2011, 6:09
    Najlepiej zapisz się na jakiś kurs, będziesz się od razu prawidłowo uczyć, bo można popełnić różne błędy techniczne, które utrudnią Ci pływanie. Jeszcze się zniechęcisz.
    Cytuj
  • Hunny8 25 cze 2011, 10:00
    Nie, na pewno się nie zniechęcę, bo uwielbiam być w wodzie i marze o tym żeby się zapisać na basem! Ale na kurs nie chcę, po pierwsze to trochę kosztuje, po drugie mam już 19 lat i mi głupio, że w taki mwieku dopiero uczę sie pływać... Wole sama.
    Cytuj
  • Niania90 25 cze 2011, 11:51
    Skoro lubisz być w wodzie to jak to się stało, że jeszcze nie umiesz pływać?przymrużenie oka Nie chodziłaś na basen z rodzicami, z koleżankami? Też myślę, że najlepszy byłby kurs.
    Cytuj
  • Hunny8 25 cze 2011, 14:04
    Chodziłam na basen, ale niekoniecznie trzeba tam pływać, na ogól to było takie tam pluskanie i więcej pisku i gonienia dookoła, nikt tam zawodów pływackich nie robił. Jak się da to sama chcę się nauczyć...
    Cytuj
  • pimpek 25 cze 2011, 16:27
    Spokojnie dasz radę sama, ale jak masz kogoś to znajdź sobie towarzystwo, bo będzie weselej i łatwiej. Koleżanka czy kolega może Ci podpowiedzieć kilka rzeczy i zoabserwować czy robisz coś źle. Ja też jestem samoukiem, ale słabo mi szło dopóki mi kolega nie powiedział, że dziwnie wyginam kręgosłup i okazało się, że strasznie się przez to męczyłem i dostawałem zadyszki. A oo mi zwróciłna to uwagę i bardzo to pomogło.
    Cytuj
  • don_corleone 25 cze 2011, 17:38
    Ja się nauczyłem samemu, bo chciałem zrzucić brzucha, a też mi było w tym wieku wstyd iść na kursy. Najpierw spytałem się kumpla i powiedział mi jak utrzymywać się na wodzie, ćwiczyłem takie leżenie, potem zacząłem machać nogami, ręcami i powoli płynąłem, potem pokazał mi ruchy do żabki i na początku też trochę nie tak robiłem, ale oglądałem filmiki jak ludzie pływają żeby wyłapać co robię nie tak. Teraz jak chodze na basen to jestem w stanie przepłynąc ciurkiem 60 basenów, więc jestem zadowlony. Może moja technika nie jest najlepsza, ale to mi wystarczy.
    Cytuj
  • Cloudy 25 cze 2011, 19:33
    Moim zdaniem nie da się samemu nauczyć pływania. Ale też żaden wstyd wynająć instruktora, w żadnym wieku! Bez przesady. Ktoś kto fachowo pływa nauczy Cię jak to robić prawidłowo, a sam to się jedynie pieskiem możesz nauczyć pływaćprzymrużenie oka
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Następna: Vacu Activ