Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Czy można samemu nauczyć się pływać?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy można samemu nauczyć się pływać?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Aubiergine 27 cze 2011, 7:15
    A znalazłam taki fajny wpis: http://naqnaq.com/pytanie_189/.w.jaki.sposob.mozna.szybko.nauczyc.sie.plywac.kurs.plywanie.basen może się przyda.
    Cytuj
  • Hunny8 27 cze 2011, 9:04
    CZyli jedni twierdzą, że można inni, że absolutnie nie? Hm.
    Cytuj
  • freshuser 27 cze 2011, 10:22
    Może to jest tak, że jedni dają radę, a inni sami się nie nauczą i tyle. Jedni mają do tego dryg, a inni nawet i po trzech kursach mistrzami świata nie zostanąprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Hunny8 27 cze 2011, 14:02
    Ja tam nie chcę być mistrzynią świata tylko pływać sobie dla własnej przyjemności, kondycji i zdrowia.
    Cytuj
  • PannaDziewanna 27 cze 2011, 15:56
    Ja się uczyłam z moim chłopakiem, ze dwa tygodnie mi zajęło, zanim zaczęłam sobie radzić, tzn pływać żabką. Kraul był dla mnie strasznie trudny tak na początek... Żabką chyba najłatwiej się nauczyć, bo się odpychasz symetrycznie dwoma rękami lub nogami. Mnie chłopak najpierw podtrzymywał na wyciągniętych rękach, leżałam na brzuchu, próbując się utrzymać na wodzie, aż wreszcie się udało. No to potem znów mnie tak asekurował, a ja próbowałam te ruchy do żabki oczywiście przedtem mi pokazał i wytłumaczył jak to robić. I tak pomalutku się nauczyłam, najważniejsze to się nie stresować! Ja wcześniej chciałam się nauczyć z koleżanką, ale nie czułam się z nią bezpiecznie i cała byłam spięta ze strachu, że się utopię chociaż to była woda do pasa hahaha!wielki uśmiech
    Cytuj
  • Barbra67 27 cze 2011, 19:49
    Ja się zaczęłam uczyć pływać w wieku prawie 40 latuśmiech Mąż i dzieci umieli, tylko ja nie, no to trzeba było się zmobilizować. Też się trochę wstydziłam, że tak późno, ale uwierz mi warto było! Pływanie jest super, świetne na kondycję i relaks.
    Cytuj
  • Sissi87 27 cze 2011, 22:53
    Mi się wydaje, że może nie trzeba koniecznie z instruktorem, ale po prostu z kimś, kto dobrze pływa i zechce Ci wytłumaczyć, poobserwować czy nie robisz błędów. Może masz jakiegoś wujka, brata czy kolegę, poproś żeby Ci pomogli.
    Cytuj
  • Tre30n 27 cze 2011, 23:56
    Ja nie poszedłem na kurs, bo to sporo kosztuje, nie miałem tyle kasy. I kumpel mnie nauczył, pływam żabką, motylkiem i delfinem i to dosyć szybko. Można spokojnie sie nauczyć samemu tylko poproś o pomoc kogoś, kto dobrze pływa.
    Cytuj
  • Jolanda2011 7 lip 2011, 9:21
    No pewnie, że można! Ja i tak dość późno nauczyłam się pływać chyba jak miałam 9 czy 10 lat. Ale jak to mówią, dla chcącego nic trudnego uśmiech!!
    Cytuj
  • krltoj 21 sie 2011, 19:48
    można można. ja też się sam nauczyłem. trzeba trochę poobserwować, przełąmać strach no i zacząć na płyciznach.
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Następna: Vacu Activ