Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Czy można samemu nauczyć się pływać?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy można samemu nauczyć się pływać?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Ferdynand 25 cze 2011, 23:17
    Morzna samemu, jestem tego najleprzym przykłademprzymrużenie oka Jak umiesz unosić się na wodzie to już dobrze. Reszta to technika, czyli ćwiczenia i tyle. Im dłuzej poćwiczysz tym będziesz lepij pływać.
    Cytuj
  • Tomatofan 26 cze 2011, 1:27
    Dla czego się wstydziś? Nie ma powodu, bo każdy może uczyć się kiedy chce. Na kursach też nie ma ograniczeń wiekowych, więc śmiało odważ się, bo moim zdaniem bez instruktora ciężko Ci będzie nauczyć. Będziesz unosić się na wodzie, coś tam próbować żabką, ale bez prawidłowej postawy nie ma prawidłowego oddychanie i to nie jest pływanie. A tego sobie sama nie poprawisz, bo trzeba wiedzieć co sięrobi źle.
    Cytuj
  • freshuser 26 cze 2011, 8:34
    Też uważam, że do nauki pływania niezbędny jest instruktor albo przynajmniej jakiś znajomy, który ma o tym pojęcie. Mnie nauczył mój wujek, który był pływakiem przez okres szkoły średniej i studiów (pływał w reprezentacji) i mówił mi co i jak.
    Cytuj
  • zderzacz_hadronow 26 cze 2011, 11:47
    Ja się nauczyłem sam. Najpierw zaczołem od położenia sięna wodzie tyłkiem do góry, jak już opanowałem leżenie na plecach i na brzuchu to zacząłem wykonywać ruchy do żabki, na początku prawie nie posuwałem się do przodu, ale coraz lepiej mi szło i obecnie pływam całkiem dobrze. Także można jak najbardziej samemu. A Tobie życzew powodzenia.
    Cytuj
  • Aubiergine 26 cze 2011, 15:28
    Witam, też się uczyłam samauśmiech U mnie na początku była strzałka, bo tak mi doradziła koleżanka. Potem - żabciauśmiech
    Cytuj
  • r11 26 cze 2011, 16:41
    Nie ma się czego wstydzić, zapisz się na kurs, bo samemu można jako tako opanować technikę, ale jak wejdą Ci w krew jakieś błędy, które nieświadomie będziesz robić to pote mstrasznie ciężko to wyeliminować. A po kilku miesiącach pod okiem dobrego instruktora można już cąłkiem dobrze pływać i zobaczysz jakie to przyjemne!
    Cytuj
  • Blueberry28 26 cze 2011, 18:57
    r11 napisał:Nie ma się czego wstydzić, zapisz się na kurs, bo samemu można jako tako opanować technikę, ale jak wejdą Ci w krew jakieś błędy, które nieświadomie będziesz robić to pote mstrasznie ciężko to wyeliminować. A po kilku miesiącach pod okiem dobrego instruktora można już cąłkiem dobrze pływać i zobaczysz jakie to przyjemne!
    Coś w tym jest... Ja nauczyłam się samemu całkiem sprawnie pływać żabką, ale na pewno jakieś ruchy źle robię, bo po przepłynięciu większego odcinka bolą mnie plecyskrzywienie Niestety nie wiem dokłanie dlaczego i pewnie do tego przydałaby się fachowa pomoc.
    Cytuj
  • kompressor 26 cze 2011, 19:21
    Moim zdaniem co co twierdzą, że sami nauczyli się pływać robią to tak, że jak się na to patrzy to nie wiadomo czy się śmiać czy płakać... Jak chodziłem na wf na studiach to pełno było takich osobników, kraul w ich wykonaniu to było rozpaczliwe bicie wody kończynami plus trzepotanie łbem, a ich żabka wyglądała jakby miała przetrącony grzbietprzymrużenie oka Ale oczywiście twierdzili, że potrafią! A jakże. Samemu to można opanować unoszenie na wodzie. Potem bez trenera ani rusz.
    Cytuj
  • Hunny8 26 cze 2011, 23:03
    Może i macie rację, ale w takim razie to ja chyba nie będę dobrze pływać, bo naprawdę nie wyobrażam sobie żebym miała iść na lekcje pływania z dziećmi z podstawówkiskrzywienie Strasznie sięwstydzę, że do tej pory nie nauczyłam się pływać, ale moi rodzice też nie umieją i ogólnie są na bakier ze sportem, dlatego taka lajfa ze mniesmutny
    Cytuj
  • Labradorka 27 cze 2011, 0:37
    Dziewczyno czym Ty się przejmujesz? Uwierz mi, że na kursie pływania możesz spotkać wiele osób o wiele starszych od siebie. Moja babcia też chodzi na basen i mówi, że tylko dzieki temu jeszcze chodzi o własnych siłach, bo ma problemy z kręgosłupem. Maszeruj na ten kurs i daj spokój z tym wstydem, bo wstyd to jest marnować czas zamiast szybko się nauczyć i pławić w basenieuśmiech
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Następna: Vacu Activ