Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Góry po amatorsku ;), strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Góry po amatorsku ;)

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • 6 sie 2012, 14:59
    Góry to jest to. Jak byłam mała to wolałem jechać nad morze leniuchować. Teraz optyka mi się troche zmieniła i nie mam wątpliwości, że lepiej jechać w góry. Ale jak każdy amator mam problemy z doborem sprzętu. Buty górskiej mam alpinusa. Nie wiem natomiast jaki jest najlepszy producent skarpet? Kupiłam ostatnio jakieś skarpety nie markowe i żałowałem. Teraz chciałabym kupić coś lepszego i sprawdzonego.
    Cytuj
  • ciechanka11 25 wrz 2012, 14:06
    Lorelei napisał:Hej możecie mi poradzić jak się przygotować na wycieczkę w góry?
    Najlepiej będzie jak poczytasz w internecie. Można znaleźć kilka ciekawych poradników. Tu na przykład masz fajny tekst o tym, jak kupować buty trekkingowe. Na Wirtualnej Polsce ukazał się też tekst o chodzeniu w góry poza sezonem letnim. Też jest napisane jak się ubrać, jaki wziąć sprzęt itp.
    Cytuj
  • Jana1 18 lut 2013, 13:50     (ostatnio zmieniony przez autora 18 lut 2013, 13:51, w całości zmieniany 1 raz)
    Bez względu na to, czy chodzisz po górach amatorsko, czy już jesteś bardziej zaawansowany w tej rekreacji, potrzebne jest dobre obuwie i inne elementy wyposażenia. Ja kupuję od razu kilka brakujących rzeczy w jednym miejscu, np. buty czy jakąś specjalną odzież. Możesz zrobić taki zakup w sportbazarze (akurat ma dobre opinie) ale tych sklepów teraz jest na pęczki i każdy walczy o klienta, więc ceny są ok.
    Cytuj
  • Swojezdanie 18 lut 2013, 15:31     (ostatnio zmieniony przez autora 18 lut 2013, 15:32, w całości zmieniany 1 raz)
    Jeśli wybieramy się w góry zimą, to - niezależnie od pory roku - podstawą są odpowiednio dobrane, solidne, ale i wygodne buty uśmiech
    Cytuj
  • sonique321 21 lut 2013, 12:04
    Właśnie wróciłam z wypadu na narty. Doszłam do wniosku, że najwyższa pora zainwestować w końcu w kask. Chciałabym, żeby był solidny, ale żebym nie wydała na niego fortunę. Co myślcie o takim kasku z ogłoszenia? Podobno użyty był tylko raz i kosztuje 70 złotych.
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum