Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Wypoczynek nad morzem, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wypoczynek nad morzem

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • sonique321 20 maj 2013, 10:40
    Jak wakacje nad Bałtykiem, to Trójmiasto. Można pozwiedzać, rozerwać sie i wypocząć. Wszystko na jednym miejscu.
    Cytuj
  • andzia78 24 maj 2013, 10:15     (ostatnio zmieniony przez autora 24 maj 2013, 10:19, w całości zmieniany 1 raz)
    fajny wypoczynek nad polskim morzem to chyba tylko w jakiejś małej miejscowości, gdzie nie ma tłumów, skoro i taka ma nie być pogody, wtedy można sobie posiedzieć poczytać i popatrzeć na nasz kochany Bałtyk, o ile ma się oczywiście widok na morze i brak ludzi zasłaniających wszystko dookoła. Z takich miejscowości mogę polecić Gąski koło Ustronia Morskiego, Skowronki na Mierzei oraz Stegnę w tych miejscowościach byłam i wiem, że można znaleźć coś nad samym morzem z pominięciem rzeszy turystów
    Cytuj
  • Anna_74 4 cze 2013, 13:26
    To prawda, nasze miejscowości nad Bałtykiem coraz bardziej nas zaskakują. Ja co roku jeżdzę nad nasze polskie morze, i jedno co jest niepewne to pogoda, ale przecież skoro jedziesz do hotelu SPA, to nie jest ona potrzebnabo można wcale nie wychodzić z hotelu. Moją ulubioną miejscowością wypoczynkową jest Kołobrzeg , który łączy ze sobą wspaniale hotele i mnóstwo atrakcji w mieście, zwłaszcza latem. Kiedy tylko tam jestem zatrzymuję się w hotelu Aquariusspa, które ma wiele fajnych ofert a co najważniejsze SPA z prawdziwego zdarzenia. Tam naprawdę można wypocząć i się zrelaksować. A oprócz mnóstwa atrakcji które hotel proponuje, jest też co robić w samym mieście. To miasta dla rodzin z dziećmi i nie tylko. Zachęcam was do wejścia na ich stronę internetową. Tam nie sposób się nudzić. Ja już się nie mogę doczekać lata, kiedy znowu tam zawitam. Pozdrawiam uśmiech
    Cytuj
  • zott 13 cze 2013, 18:34
    Świetnym pomysłem na te wakacje nad morze, może być pole campingowe.
    Cytuj
  • mscislaw 18 cze 2013, 14:02
    Ja w tym roku zamierzam spędzić tydzień na początku lipca w Jastrzębiej Górze przymrużenie oka Wynajęliśmy noclegi w pensjonacie Marmas: Posiada bardzo dobre opinie w sieci, ceny również moim zdaniem bardzo dobre. Ważna dla nas jest przede wszystkim kameralna atmosfera i bliskość plaży. Jak na razie wyjazd zapowiada się znakomicie przymrużenie oka
    Cytuj
  • mojlor 20 cze 2013, 9:43
    Nad morzem owszem, ale nie nad Bałtykiem, który jest brudny i zanieczyszczony. Wolę jechać np. do Chorwacji.



    Cytuj
  • zlotyklos 27 cze 2013, 9:35
    no tak jeśli już mamy pojechać na urlop to po to, żeby odpocząć, a nie, żeby się męczyć. Dlatego ja też jestem za tym, żeby wybierać jak najlepsze dla nas miejsca. Mnie ostatnio przyciągnął do siebie ten hotel http://www.dworoliwski.pl/hotel elegancki w pięknej okolicy. Myślę, że tam na pewno spokojnie da się wypocząć.
    Cytuj
  • 27 cze 2013, 10:30
    Nad polskie morze? Już lepiej wyjechać gdzieś za granicę i tam nad jakieś morze. W holandii jest pięknie.
    Cytuj
  • semerdzi 27 cze 2013, 14:02     (ostatnio zmieniony przez autora 4 gru 2013, 8:29, w całości zmieniany 1 raz)
    Czy ja wiem. Ale jednak to nasz Bałtyk, a takie morza w innych krajach mają więcej soli niż chyba sklepy w magazynach język



    Cytuj
  • mscislaw 1 lip 2013, 20:49
    A ja lubię jeździć nad nasze morze przymrużenie oka Może dlatego, że w powietrzu jest bardzo dużo jodu i bardzo dobrze się tam czuję przymrużenie oka
    W tym roku jadę do Łeby. Obecnie jestem na etapie szukania noclegów ale z tego co widzę wybór w sieci jest bardzo duży: http://www.e-wczasy.pl/noclegi,leba tak więc myślę, że nie powinno być problemu z rezerwacją przymrużenie oka
    Chciałbym wreszcie zobaczyć te słynne wydmy które są ponoć w tych okolicach najbardziej okazałe nad naszym morzem.
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum