Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Wypoczynek nad morzem, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wypoczynek nad morzem

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • czotra 4 lip 2013, 14:46
    Dokładnie. Może i nasze morze jest zanieczyszczone, ale jest przy tym naturalne. Nie to co inne, zagraniczne.


    Cytuj
  • 10 lip 2013, 14:58
    Jeśli nasze polskie morze to tylko oczywiście w Gdańsku. Może nie jest najtańszy, ale jeśli ktoś chce komfortowo spędzić czas to będzie to dla niego najlepsza opcja przymrużenie oka
    Cytuj
  • hipcio 11 lip 2013, 18:26
    Gdy będę bogaty (czyli za jakieś 30 lat), wtedy będę wypoczywał tylko nad morze, a najlepiej w ciepłych krajach. Apartamenty Teneryfa będą wtedy w moim zasięgu. Ale się rozmarzyłem uśmiech
    Cytuj
  • zott 12 lip 2013, 9:43
    ja co roku jeżdżę nad morze do Międzyzdroja. Bardzo lubię spędzać tam wakacje. Z rodziną mamy już stałą kwaterkę. Jeśli szukacie noclegu w tamtych okolicach to
    Cytuj
  • ElaW 12 lip 2013, 15:30
    czotra napisał:Dokładnie. Może i nasze morze jest zanieczyszczone, ale jest przy tym naturalne. Nie to co inne, zagraniczne.
    Ja jadę do Sobieńczyc na festiwal MAD SKILLZ chyba żaden inny festiwal nie ma tylu wydarzeń- zobaczcie tylko harmonogram:
    Ja już nie mogę się doczekać bo oczywiście mnie nie może tam zabraknąć! Zapowiada się hardcorowo!
    Cytuj
  • ElaW 12 lip 2013, 15:31     (ostatnio zmieniony przez autora 12 lip 2013, 15:31, w całości zmieniany 1 raz)
    dubel
    Cytuj
  • monika_ko 13 lip 2013, 20:23
    to strasznie smutne, ale wakacje nad polskim morzem są o wiele droższe niż wakacje w turcji czy w grecji. A wrażenia i jakość wypoczynku jest nieporównywalny.

    Niestety im więcej osób wyjeżdża za granice by odpocząć tym bardziej ceny naszych nadmorskich kurortów będą wyższe, samonapędzająca się machina. A szkoda....
    Cytuj
  • olanowik 15 lip 2013, 9:55
    nie uważam , że smutne. Spędzanie czasu wolnego nad morzem Polskim jest bardzo przyjęte. Jeśli już ktoś przeznacza pewną póle pieniędzy to raczej nie jest mu szkoda. Ja jednak w tym roku wybieram się zagranicę z biurem podróży
    Cytuj
  • Readytofly 15 lip 2013, 20:10
    Ja gorąco polecam stronę gdzie można zarezerwować naprawdę wyjątkowe wakacje nad morzem lub w Zakopanem. Pobyt aktywny, organizatorzy zapewniają zajęcia z jogi, nordic walking i inne. Warto skorzystać, a nie tylko wylegiwać się na plaży uśmiech
    Cytuj
  • PatrycjaZak 16 lip 2013, 10:39
    Readytofly napisał:Ja gorąco polecam stronę gdzie można zarezerwować naprawdę wyjątkowe wakacje nad morzem lub w Zakopanem. Pobyt aktywny, organizatorzy zapewniają zajęcia z jogi, nordic walking i inne. Warto skorzystać, a nie tylko wylegiwać się na plaży uśmiech
    To coś w sam raz dla mnie! Nawet mi do głowy nie przyszło, że są takie wyjazdy. W wakacje zawsze mi brakowało zajęć z jogi, bo nasz instruktorka wyjechała na wakacje do Indii. W takim razie muszę rezerwować, szczególnie, że jak piszą na stronie, teraz obniżka jest. Już się nie mogę doczekać uśmiech
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum