Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Forex - czy warto?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Forex - czy warto?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Glinka 4 sie 2017, 16:50
    Hehe... to już moja ulubiona ocena forexa. A wiecie jaki procent ludzi zarabia na własnych biznesach? Jaki procent jest zakłada? Mnie to średnio interesuje, czy ktoś działa na forexie, czy nie. Po prostu - forex nie jest dla każdego! Było już to przerabiane, ale... jeśli nie wiesz co oznacza gwarantowany stop loss, nie wiesz jaka jest rola stałych spreadów, czy dealCancellacion... Jeśli nie przerobiłeś webinarów easyMarkets to naprawdę odpuść sobie działanie na forex. Najpierw wersja demo, a później inwestowanie na poważnie!
    Cytuj
  • wy_pasionek 27 lis 2017, 19:57
    FOREX to zabawa dla ludzi o stalowych nerwach i takich, którzy lubią ryzykować. Ja nawet nie zaczynam się w to bawić, gdyż uważam, że nie znam się na tym, na pewno szybko się nie dowiem, więc tylko stracę kasę. Na pewno trzeba poznać dużo zasad panujących na tym rynku, by zmniejszyć ryzyko inwestycji.
    Cytuj
  • martakol 5 gru 2017, 9:12
    To jeżeli Forex nie jest dla zupełnych amatorów to co polecacie na początek tak aby zobaczyć na czym polega inwestowanie i tak aby można było się czegoś nauczyć bez zbędnego ryzyka?
    Cytuj
  • jerzurek 11 gru 2017, 13:48
    Ja byłem amatorem i zacząłem inwestować w kryptowaluty. Poczytaj sobie trochę o kryptowalutach, bo warto w nie teraz iść. Ja inwestuję na Rockwall Inwestments, założyciele są z polski i jak się ma jakieś pytania to śmiało można do nich pisać. mają też grupę na fejsie gdzie ludzie się często udzielają i pomagają uśmiech
    Cytuj
  • zylek 9 maj 2018, 15:00
    Jestem teraz w XTB, wybrałem tego brokera m.in. za xstation. Podoba mi się o wiele bardziej niż MT4 – chodzi głównie o narzędzia analityczne, możliwości analiz. Wchodziłem na forexa nieufnie i radzę każdego podobne podejście. Inwestowanie wymaga zdrowego rozsądku. Nie można podchodzić do tego na zasadzie – na pewno się uda. U brokera miałem od początku wsparcie opiekuna i wiele mu zawdzięczam, ale przecież sam podejmowałem decyzje, sam decydowałem o kierunku w jakim idę. I jak na razie ze wszystkim trafiłem.
    Cytuj
  • bunnyx 18 maj 2018, 11:53
    A czy ktoś z Was korzysta z brokera Cinkciarz? Całkiem przez przypadek zainteresowałem się tematem i widzę, że tam można założyć na początek konto demo. przymrużenie oka przymrużenie oka
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum