Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Gdzie ubezpieczyć dom?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Gdzie ubezpieczyć dom?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Finanse, prawo, ubezpieczenia 1 2 3 z 3  
  • birata 21 lip 2010, 20:01
    Chcę ubezpieczyć mieszkanie, czy możecie polecić jakąś firmę bądź konkretną polise, z której korzystacie i jesteście zadowoleni? Dzownilam juz do kilku firm, ale się trochę pogubilam w gąszczu ofert, a zresztą wolę zapytać klientów niż zawodowych wciskaczy kitu przymrużenie oka
    Cytuj
  • kaziu 21 lip 2010, 22:33
    Ja mam ubezpieczenie w Allianz ubezpieczam też auto i jestem zadowolony. Ale podpisałem umowę kilka lat temu i wtedy zacząłem od porównania kilku firm, zajęło mi to trochę czasu, umawiałem się z agentami w domu. Ale przynajmniej miałem pewność, że wybieram dobrą firmę i polecam tak zrobić.
    Cytuj
  • marek_kk 27 lip 2010, 0:27
    Czy może polecić firmę ubezpieczeniową ktoś, kto miał jakieś szkody i firma się wywiązała?
    Cytuj
  • gabi1234 18 paź 2010, 14:17
    Wydaje mi się iż nie liczy się tu firma, ale warunki umowy oraz cena. Warto jest poczytać zanim zdecyduje się na jakieś ubezpieczenie.
    Cytuj
  • dorota7 25 paź 2010, 22:12
    Warunki ubezpieczenia są bardzo ważne i należy brać je zawsze pod uwagę, chociaż nie jest to łatwa lektura. Cena, czyli składka za ubezpieczenie zależy od wielu czynników, zakresu ubezpieczenia, wysokości na jaką ubezpieczamy itp. Dla mnie jest ważne, żeby ubezpieczenie było dobrze zrobione i dawało poczucie bezpieczeństwa. Pracuję w Allianz od 12 lat, oferuję swoją wiedzę i doświadczenie.
    Cytuj
  • PatronX 27 paź 2010, 12:04
    Polecam poniższą wyszukiwarkę ubezpieczeń:
    http://www.patbank.pl/ubezpieczeniaonline/566/
    Cytuj
  • PZU-Wroclw 27 paź 2010, 13:56
    Gdzie? ....u mnieprzymrużenie oka

    W PZU są dwa pakiety PZU DOM i PZU DOM PLUS. Zdecydowanie korzystniejszy jest DOM PLUS, gdyż odszkodowanie jest liczone w wartości odtworzeniowej, tzn. nie jest liczona amortyzacja, a tym samym odszkodowania są wyższe. Do tego jest dużo opcji dodatkowych, typu ogrodzenie, oszklenia, nagrobek, budowla itp.

    Dodatkowo małe szkody do ok. 1000 zł są likwidowane zdalnie, tzn. zgłaszasz, mówisz na ile wyceniasz szkodę i następnego dnia pieniążki są na koncie.
    Cytuj
  • maksymM 29 paź 2012, 23:35
    Ostatnio robiłem przegląd w tym temacie i bardzo korzystną ofertę ma hdi, to się zmieniło przez lata. Przede wszystkikm mają pakiet różnych usług, dość tanio wypada u nich ubezpieczenie mienia, za co gdzie indziej trzeba słono płacić.
    Cytuj
  • mizanka 7 lis 2012, 10:28     (ostatnio zmieniony przez autora 19 sie 2013, 11:53, w całości zmieniany 2 razy)
    Ja swój dom ubezpieczyłem w PZU, ale chyba zamienię na coś innego bo ta oferta w PZU niezbyt mnie zadowala.
    Cytuj
  • Klatka 14 lis 2012, 12:46
    Jeśli chodzi o ubezpieczenia domu, samochodu itp. itd. to najlepiej jest wziąć wszystko w u jednego ubezpieczyciela ponieważ można liczyć wtedy na różnego rodzaju zniżki pakietowe. Jak do tej pory korzystałam z ubezpieczeń PKO i jestem zadowolona.
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum