Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Gdzie ubezpieczyć dom?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Gdzie ubezpieczyć dom?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • lunetka 4 gru 2012, 22:07
    Klatka napisał:Jeśli chodzi o ubezpieczenia domu, samochodu itp. itd. to najlepiej jest wziąć wszystko w u jednego ubezpieczyciela ponieważ można liczyć wtedy na różnego rodzaju zniżki pakietowe. Jak do tej pory korzystałam z ubezpieczeń PKO i jestem zadowolona.
    Właśnie, ja na początku zaczęłam od ubezpieczenia komunikacyjnego. Szukałam jakiegoś dobrego oc. Po przeliczeniach wyszło mi najbardziej sensownie w liberty direct, a później zobaczyłam, że to był niezły wybór, bo dzięki temu dostałam też zniżkę na ubezpieczenie mieszkaniowe. Poza pakietowymi mają też zniżkę na płatność kartą. U mnie póki co bez stłuczek i włamań, więc jeszcze zobaczymy, jak to będzie w takiej sytuacji, ale widziałam i słyszałam sporo pozytywnych opinii, tak więc też polecam.
    Cytuj
  • jarzebina 28 lip 2013, 21:57
    a ja polecam generali, co prawda mieszkam w wynajętym mieszkaniu, ale przezorny zawsze ubezpieczony przymrużenie oka Wykupiłam pakiet lew lokator, w razie przeprowadzki moje ubezpieczenie idzie ze mną, a nie zostaje w mieszkaniu.
    Cytuj
  • Przemkoo 29 lip 2013, 12:14
    Ja korzystałem z usług Doradcy Finansowego. Jestem zadowolony, wybrali mi korzystną ofertę za rozsądną składkę. Polecam, kontakt nic nie kosztuje, przeanalizują rynek finansowy i dostosują do potrzeb każdego.
    Cytuj
  • erykit 11 lut 2014, 15:53
    Dobre podejście - doradca finansowy jest w stanie dobrać najbardziej optymalną ofertę. Doradca ubezpieczeniowy - zwany jest inaczej brokerem ubezpieczeniowym - czyli kimś, to pośredniczy pomiędzy firmami ubezpieczeniowymi a klientem. Tutaj http://www.comperia.pl/w-czym-moze-pomoc-broker-ubezpieczeniowy-sprawdz-z-comperia.html znajdziecie więcej informacji na temat tego, w czym jest wam w stanie pomóc broker ubezpieczeniowy.
    Cytuj
  • shogue 14 kwi 2014, 15:20
    Pakiet Lew lokator dobrze wykupić jak się wynajmuje mieszkanie, ale tak normalnie to pakiet Szcześcian Generali zabezpiecza niemal wszystko bo ma bardzo szeroki zakres ubezpieczeń, który zresztą można dopasować sobie do swoich potrzeb
    Cytuj
  • Misiek424242 20 kwi 2014, 11:41
    Z tego co wiem sygma bank ma ubezpieczenie domu ,nie korzystam z tego ubezpieczenia ,ale korzystam z innych ubezpieczeń tego banku i jestem zadowolony więc warto sprawdzić.
    Cytuj
  • janna 26 maj 2014, 9:36
    Również mam ubezpieczenie w Generali z tym , że pakiet Bursztyn który jest elastyczny gdzie samemu dopasowuje się zakres ubezpieczenia do własnych potrzeb uśmiech . Jetem u nich o 5 lat i nigdy nie było problemów zawsze wszystko było załatwiane sprawnie i profesjonalnie uśmiech .
    Cytuj
  • puszkin37 26 maj 2014, 9:49
    Również ubezpieczam mieszkanie w tej firmie , cenię sobie wygodę i możliwość załatwienia wszystkich spraw przez internet . Posiadam wariant z ubezpieczeniem sprzętu elektronicznego od przepięć nie ważne z jakiego powodu uśmiech .
    Cytuj
  • erry 18 cze 2014, 18:16
    Kupiłem nowe mieszkanie i muszę koniecznie je ubezpieczyć, czy warto wykupić od razu cały pakiet? Jaką firmę polecacie?
    Cytuj
  • Kor25 20 cze 2014, 9:40
    Zobacz w Cuk my tam ubezpieczaliśmy auto i mieszkanie w pakiecie. Oni mają ofertę 30 towarzystw, to znajdą Ci korzystną ofertę.
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum