Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Gdzie wziąć online chwilówkę za darmo?, strona 9

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Gdzie wziąć online chwilówkę za darmo?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • mieloneq 22 maj 2017, 9:07
    Takie pożyczki zdecydowanie nie są dobrym wyborem. Wiele osób już się o tym przekonało.
    Cytuj
  • fleszyn 2 sie 2017, 12:48
    mieloneq napisał:Takie pożyczki zdecydowanie nie są dobrym wyborem. Wiele osób już się o tym przekonało.
    Jesli pieniadze są nam potrzebne na szybko i jesli wiemy, ze będziemy w stanie je spłacić to jak najbardziej. Kiedyś unikałem chwilówek, aketualnie czasami biorę taką pożyczkę na firmę z dwóch powodów:
    nie ma tam tylu formalności jak w banku i nie trzeba dostarczać miliona papierów i zaświadczeń
    w większości przypadków pieniądze są albo tego samego dnia na koncie, albo na następny dzień ( jeśli na przykład bierze się pożyczke w weekend.....).
    Mam kilka sprawdzonych firm, z których usug korzystałem wielokrotnie.
    Cytuj
  • russo 16 paź 2017, 19:43
    Nie za darmo, ale za 10zł możesz za pierwszym razem pożyczyć w Wonga. Sprawdzona i pewna oferta - 2 miesiące na spłatę.
    Cytuj
  • anna122 30 paź 2017, 8:50
    Tylko dobrze, uważnie czytajcie umowy. Szczególnie te napisane małym druczkiem.
    Cytuj
  • Arsena_ 2 lis 2017, 19:52
    Nigdy nie miałam jakiegoś wybitnego zaufania do chwilówek. Wiem, niektóre oferty wydają się atrakcyjne, ale jakoś nigdy nie wierzyłam w oferty "u nas dostaniesz usługę x za darmo". I tak potem zawsze okazuje się, że albo są jakieś ukryte koszty, ale sama oferta nie jest tak korzystna, jak się wydaje w pierwszej chwili. Szczęście, że niektóre firmy opamiętały się, i przynajmniej wprost podają całkowity koszt pożyczki.
    Cytuj
  • mscislaw 30 sty 2018, 11:16
    Wiele osob tutaj pisze,ze takie firmy oszukują. Nie oszukują bo jest to niezgodne z prawem. Przy braniu pożyczki i przed podpisaniem umowy dostajemy regulamin, w który jednak warto jest się wczytać aby wybadać jakie są rzczywiste koszta. Czy coś jest oprócz oprocentowania. Firma nie ukryje w regulaminie kosztów.Ani nie narzuci nam dodatkowych w czasie spłaty pożyczki.Sami decydujemy się na daną ofertę.

    Wracając do tematu pożyczek to moim zdaniem najciekawszą pożyczkę na dzień dzisiejszy ma firma Moneyman. Mianowicie mozna tam pożyczyć 1500 zł za darmo na okres nie jednego miesiąca jak w wiekszości firm ale na 61 dni.
    Cytuj
 4 5 6 7 8 9 z 9
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum