Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Gdzie wziąć online chwilówkę za darmo?, strona 6

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Gdzie wziąć online chwilówkę za darmo?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • RzecznikAasa 31 mar 2015, 23:27
    Bardzo dziękuję za pozytywną rekomendację dla Aasa. Cieszę się, że jest Pani zadowolona z pożyczki i zapraszam do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta w razie jakichkolwiek wątpliwości.

    Pozdrawiam,
    Rzecznik marki Aasa
    Cytuj
  • Antoszek 28 maj 2015, 14:22
    Jest kilka parabanków w których pierwsza pożyczka jest za darmo. Ja osobiście korzystałem z vivus i pożyczkaplus. Najbardziej zadowolony jestem z vivus bo w tej drugiej próbowałem pożyczyć 600zł, a przyznali mi tylko 400zł. Noo i w vivusie przelew miałem odrazu, a w pożyczka plus po jednym dniu. Możesz też sprawdzić inne chwilówki.
    Cytuj
  • menix24 8 lip 2015, 14:36
    mnóstwo jest teraz ofert na które się można skusić, warunki porównywalne także jest w czym wybierać. ja ostatnio sprawdzałem w tym miejscu [url=http://www.portfel24.eu/forum/Pozyczki-podobne-do-oferty-Providenta]Chwilówki[/url] i nie wiem czy na coś podobnego nie przejdę bo mi się chyba bardziej opłaci.
    Cytuj
  • wilk114 15 lip 2015, 12:30
    Super, dzięki bardzo za info uśmiech
    Cytuj
  • staszeek 16 lip 2015, 12:14     (ostatnio zmieniony przez autora 19 lip 2015, 12:21, w całości zmieniany 4 razy)
    Hej uśmiech A czy jak nie mam pracy i mam długi to warto brać chwilówkę??? Tutaj jest dość ciekawy artykuł, ale zastanawiam się jeszcze nad innymi rozwiązaniami... http://portal-praca.info.pl/news/55/22/Bezrobocie_i_d%C5%82ugi__jak_sobie_poradzi%C4%87_z_problemem.html[/url]
    Cytuj
  • Larv60 23 lip 2015, 13:18
    nie ma nic za darmo, a chwilówki pierwsze w danej firmie, owszem nie zawierają w sobie żadnych prowizji, ale później jest już lichwa straszliwa.
    Cytuj
  • zagubiona 22 wrz 2015, 14:55
    Nie dajcie się wmanewrować w żadne chwilówki.
    W Profit Credit pożyczkę na dogodnych warunkach załatwiłam przez internet, tylko szczegóły uzgadnialiśmy przez telefon. Mogłam nawet dopasować spłaty rat dla mnie wygodnym terminie, nic mi nie narzucano z góry.
    Cytuj
  • veganka 8 gru 2015, 20:24
    ja też absolutnie nie ufam żadnym chwilówkom, zazwyczaj płaci się strasznie duże odsetki, więc nie ryzykuję. Ja brałam kredyt na 15 tys. w sygma banku i też mogłam tak samo jak ty wybrać dzień, w którym będę mogła spłacać raty, dopasować do dnia mojej wypłaty.
    Cytuj
  • Chwilowek 16 gru 2015, 18:49
    veganka napisał:ja też absolutnie nie ufam żadnym chwilówkom, zazwyczaj płaci się strasznie duże odsetki, więc nie ryzykuję. Ja brałam kredyt na 15 tys. w sygma banku i też mogłam tak samo jak ty wybrać dzień, w którym będę mogła spłacać raty, dopasować do dnia mojej wypłaty.
    Żeby wziąć pożyczkę na 15 tysięcy w parabankach to trzeba byłoby ich wziąć ze 20.
    Kolega pyta o chwilówkę za darmo, a Ty płacisz pewnie srogie odsetki. Jeśli to ma być nie wielka kwota i na krótki okres czasu (np miesiąc) to czemu nie skorzystać z pożyczki przez internet w parabanku jeśli można mieć ją za darmo?
    Cytuj
  • veganka 17 gru 2015, 15:27
    ale sygma bank to nie paraban i udzielają kredyt na dłuższy okres max mozesz spąłcać kredyt 6 lat, ja mam na 5 lat i płacę płaće trochę ponad 300 zł, z resztą na ich stronie jest symulator kredytowy wiec możńa spokojnie sprawdzić wysokośc raty zanim weźmiemy kredyt.
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum