Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Gdzie wziąć online chwilówkę za darmo?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Gdzie wziąć online chwilówkę za darmo?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • szympol89 2 sie 2014, 16:43
    ja zdecydowanie mogę polecić chwilówki oferowane przez tą firmę http://chwilowkik.pl/ , ponieważ kilka lat temu sam z ich oferty musiałem skorzystać i bardzo mi się to opłaciło. Serdecznie polecam bo doradcy potrafią znaleźć klientowi naprawdę korzystną ofertę.
    Cytuj
  • MartynKa79 30 sie 2014, 23:21
    Tej nie znam. Sama brałam pożyczkę w Aasa. I tak jak pisałam - żadnych ukrytych kosztów, jasno rozpisane zasady i co dla mnie ważne, długi okres spłaty. Duże ułatwienie kiedy ma się przejściowe kłopoty z płynnością.
    Cytuj
  • Meggi85 1 wrz 2014, 20:18
    A co to za firma jest? Znam wiele takich pożyczkowych, ale o tej to pierwsze słyszę.
    Cytuj
  • Kor25 28 wrz 2014, 14:51
    Też nie znam tej firmy.
    Cytuj
  • RzecznikAasa 2 paź 2014, 23:05
    Witam,

    Pozwolą Państwo, że nas przedstawię. Aasa Polska S.A. należy do skandynawskiej grupy finansowej Aasa Global, która od 2010 roku odnosi sukcesy na rynkach międzynarodowych, stale rozszerzając grono klientów. Dzięki otwarciu oddziału Aasa Polska S.A. z oferty firmy mogą korzystać także osoby mieszkające w Polsce. Zachęcam do zapoznania z ofertą Aasa na naszej stronie internetowej https://www.asakredyt.pl, a także do zadawania pytań. Na wszystkie chętnie odpowiem.

    Pozdrawiam,
    Rzecznik marki Aasa
    Cytuj
  • Petrova 3 paź 2014, 23:30
    To ja mam takie pytanie - czy można wziąć pożyczkę u Państwa mając inną w banku. Czy to rzutuje w jakiś sposób?
    Cytuj
  • Meggi85 10 paź 2014, 10:37
    Też jestem ciekawa. Pewnie to kwestia zdolności kredytowej. Na podanej stronie jest fajny przelicznik, bo pokazuje od razu wszystkie rozpisane koszta. Musze przyznać, że tak jasno nie widzialam rozpisanego wszystkiego wcześniej. No i plus za termin spłat, bo 18 miesięcy to bardzo dużo i daje ogrom mozliwości. Tylko jak wygląda opcja wcześniejszej spłaty? Ktoś coś wie?
    Cytuj
  • lovur 14 paź 2014, 17:54
    jak nie wiesz gdzie sobie najlepiej wziąć pożyczkę, to najpierw zorientuj się w poszczególnych ofertach firmowych i dopiero na spokojnie zdecyduj, także wiesz uśmiech to chyba najlepsze rozwiązanie, możesz sobie poczytać tu [url=http://www.kredytjuz.pl/]pożyczki w 15 minut[/url] jak to działa i zobaczyć określone propozycje uśmiech
    Cytuj
  • RzecznikAasa 23 paź 2014, 22:27
    Petrova napisał:To ja mam takie pytanie - czy można wziąć pożyczkę u Państwa mając inną w banku. Czy to rzutuje w jakiś sposób?
    Petrova,

    Jeśli nie ma Pani zaległości w spłacaniu rat i odsetek oraz nie jest wpisana do rejestru dłużników BIG InfoMonitor, nie widzimy przeciwwskazań do wnioskowania o udzielenie pożyczki w Aasa. Służę pomocą w przypadku dalszych pytań.

    Pozdrawiam,
    Rzecznik marki Aasa
    Cytuj
  • RzecznikAasa 23 paź 2014, 22:30
    Meggi85 napisał:Też jestem ciekawa. Pewnie to kwestia zdolności kredytowej. Na podanej stronie jest fajny przelicznik, bo pokazuje od razu wszystkie rozpisane koszta. Musze przyznać, że tak jasno nie widzialam rozpisanego wszystkiego wcześniej. No i plus za termin spłat, bo 18 miesięcy to bardzo dużo i daje ogrom mozliwości. Tylko jak wygląda opcja wcześniejszej spłaty? Ktoś coś wie?
    Meggi,

    Pozwolę sobie odpowiedzieć na Pani pytanie. Klient ma możliwość spłaty pożyczki wcześniej bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych kosztów. Jeżeli podejmie Pani taką decyzję, konieczne będzie wcześniejsze skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta w celu potwierdzenia dokładnej kwoty do spłaty. Służę pomocą w przypadku dalszych pytań.

    Pozdrawiam,
    Rzecznik marki Aasa
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum