Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Jakie wybrać ubezpieczenie turystyczne, strona 7

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jakie wybrać ubezpieczenie turystyczne

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • veganka 4 kwi 2016, 20:30
    daj koniecznie znać, uważam, że jak macie sporo sprzętu rtv/agd to warto skorzystać z tego ubezpieczenia sygy i wydłużyć gwarancję na posiadane w domu przedmioty.
    Cytuj
  • hanka100 5 kwi 2016, 0:35
    nie wiem czy warto łączyć ubezpieczenie turystyczne z ubezpieczeniem sprzetu domowego. przecież wtedy składka jest dużo wyższa. co innego ubezpieczenie sprzętu turystycznego https://www.lu.pl/ubezpieczenia-turystyczne/ , to wydaje się sensowne
    Cytuj
  • veganka 10 kwi 2016, 22:09
    ale ja nie łączę ubezpieczeń, mam oddzielne ubezpieczenie turystyczne i odzielne ubezpieczenie na wydłużające gwarancję mojego sprzętu rtv/agd.
    Cytuj
  • lativa 13 kwi 2016, 16:41
    @veganka Moja sceptyczna druga połówka, o dziwo, stwierdziła, że warunki w sygmie są korzystne wielki uśmiech poczytaliśmy co nieco i stwierdziliśmy, że Multigrawitacja 6 (to ubezpieczenie do 6 urządzeń) nam wystarczy, bo więcej na razie nam nie potrzeba. Oby dalsza wspołpraca przebiegła pomyślnie...
    Cytuj
  • veganka 14 kwi 2016, 16:19
    a co miał się nie zgdozić jak to korzystna oferta jest uśmiech najważniejsze, że udało sie Wam dopasować indywidualnie ofertę w sygmie, bank jest elastyczny i dzięki temu korzystają.
    Cytuj
  • mike012 25 cze 2019, 13:58
    Mi przypasowało ubezpieczenie podróżne w Cuk, świetny kalkulator.
    Cytuj
 2 3 4 5 6 7 z 7
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum