Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Jakie wybrać ubezpieczenie turystyczne, strona 6

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jakie wybrać ubezpieczenie turystyczne

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • veganka 19 mar 2016, 18:35
    w sumie to jest to wydłużenie gwarancji na srzęt rtv/agd możesz takim dodatkowym ubezpieczeniem objąć max 11 sprzętów. nie wiem ile ty masz sprzętu w domu ale mi ta ilość w zupełności wystarcza.
    Cytuj
  • lativa 21 mar 2016, 13:11
    nie no tyle to się sama domyśliłam, ale jak to wygląda? ktoś przychodzi i naprawia sprzęt?
    Cytuj
  • veganka 22 mar 2016, 16:30
    albo naprawiają Ci sprzęt albo wymeiniaja na nowy, tak to wygląda w sygma banku.
    Cytuj
  • lativa 22 mar 2016, 19:56
    i jakie to są koszty? im więcej ubezpieczonych sprzętów tym taniej?
    Cytuj
  • veganka 23 mar 2016, 22:45
    widzę że bardzo mocno zainteresowałaś się tym ubezpieczeniem, masz zamiar wykupić sobie to ubezpiecznie.
    Cytuj
  • lativa 30 mar 2016, 12:10
    myślałam tylko o turystycznym, ale szczerze mówiąc zaciekawiłaś mnie, że można ubezpieczyć też sprzęty domowe... Poczytam o tym więcej i porozmawiam z drugą połówką uśmiech może akurat!
    Cytuj
  • veganka 30 mar 2016, 21:13
    myślę, że jeżeli chodzi o ubezpieczenie sygmy multigwarancja to warto bo teraz produkowane są naprawdę kiepskiej jakości sprzęty więc warto wydłużyć ich okres gwarancyjny
    Cytuj
  • lativa 31 mar 2016, 15:08
    Nie no, pewnie że tak. Sama mam doświadczenie z psującymi się sprzętami (zwłaszcza z pralką, mam jakiegoś pecha chyba...) ale jakoś nigdy nie wpadłam na to, żeby dokupić dodatkowe ubezpieczenie wielki uśmiech Znasz jeszcze kogoś, kto wykupił takie ubezpieczenie? Jakieś inne opinie? Wolałabym się zorientować, zanim podejmę taką decyzję, wiadomo... uśmiech
    Cytuj
  • veganka 31 mar 2016, 15:52
    poczytaj soie na forum, szukaj opinii o multigwarancji, na pewno napotkasz sporo opinii, bo wiele się pisze o tym ubezpieczeniu.
    Cytuj
  • lativa 31 mar 2016, 23:58
    Dziękuję Ci bardzo! Faktycznie, sporo się o tym pisze, aż dziwne, że wcześniej nie słyszałam uśmiech Dam znać, co postanowiłam z drugą połówką wielki uśmiech
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum