Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Najlepsza forma reklamy...

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Najlepsza forma reklamy...

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama 1 2 3 4 5 6 7 z 10  
  • tubu 23 sie 2011, 14:50
    Jaka jest najlepsza forma reklamy? i do tego najtansza?uśmiech
    w moim przypadku chcialbym rozreklamowac strone i sprawdzic czy wogole ma to sens.
    Cytuj
  • samuraj 1 paź 2011, 22:24
    hmm moim zdaniem najskuteczniejsza i najtańsza jest reklama outdoorowa przeczytaj ten artykuł i zobacz sama jaki potencjał tkwi w tej formie reklamy
    Cytuj
  • expertyza 10 paź 2011, 10:23
    Zgadzam się z powyższą wypowiedzią i artykułem. Reklama outdoroowa daje ogromne możliwości jezeli chodzi o kreatywność i dociera do masy odbiorców. Proponuję skupić się na reklamie mobilnej i tutaj jako przykładem posłużę się ofertą firmy Promotional Partners, która specjalizuje się w tej dziedzinie. Oni oprócz przygotowania całej kampanii, technicznego rozwiązania oklejania samochodów wypozyczaja jeszcze swoim klientom samochody z wyklejoną reklamą właśnie. Doskonałe rozwiązanie, zwłaszcza dla początkujących przedsiębiorców. Więcej info i kontakt na breslaufinance.pl
    Cytuj
  • calvaro25 20 lis 2011, 5:08     (ostatnio zmieniony przez autora 9 gru 2011, 9:45, w całości zmieniany 2 razy)
    Najlepsza reklama to skuteczna reklama.Ale o tym dowiadujemy się po a nie przed,to tak jak w tym porzekadlejęzykolak mądry przed i po szkodzie! Każdy swój towar chwali.Jedno co mogę poradzić to trzeba budować i ciągle zwiększać bazę swoich kontaktów,bez tego ani rusz ! Pomocna jest usługa szybkiej wysyłki maili i SMS Pozdrawiam i życzę powodzenia przymrużenie oka
    Cytuj
  • peana 21 lis 2011, 13:12
    Jeżeli chcesz wypromować swoją firmę, to dobrze jest zgłosić się do agencji reklamowej, oni na pewno zrobią to lepiej od Ciebie. Szczególnie, jeżeli jest to agencja pokroju Mediafocus. Oni po prostu znają się na rzeczy i wiedzą w jaki sposób najskuteczniej wypromować daną firmę.
    Cytuj
  • turfalla 21 lis 2011, 14:24
    Dobra reklama to reklama nie natrętna, bo dziś ludzie są już zmęczeni reklamami i często one bardziej męczą i wkurzają niż zachęcają...
    Cytuj
  • anna12345 2 sty 2012, 15:20
    Ostatnio coraz bardziej popularna jest reklama mobilna. Podrzucam link do artykułu, w którym jest podsumowanie rożnych form reklamy:
    Pozdrawiam i życzę powodzenia w promowaniu swoich firm uśmiech

    Cytuj
  • UV-Druk 6 lut 2012, 15:10
    Odnośnie TUBU sugeruje zmienić title i meta tagi bo są bez sensu:
    "TUBU - ZLECENIA - BIZNES PLAN - PRACA - FIRMA - MAPA POLSKI - US£UGI - BIZNES - OGLOSZENIA"
    nie wspominając o konkurencyjności poszczególnych fraz... jeśli moge coś zaproponować określ konkretnie na czym chcesz się skupić
    i jak reklamować tą stronę (jakimi frazami) np. mapa polski, wyznaczanie trasy, planowanie najkrótszej trasy, etc..


    ]
    Cytuj
  • donpedro5 7 maj 2012, 11:33
    Też jestem zdania że reklama outdoorowa jest bardzo dobrą formą reklamy. Sam kiedyś zamawiałem w jednej drukarni banery reklamowe i odzew był dość spory. W mojej ocenie najbardziej efektywna jest reklama w tv, no ale kogo stać na wyłożenie kilkudziesięciu tysięcy na reklamę np. w TVN przed faktami.
    Cytuj
  • carbon 30 cze 2012, 18:12
    Myślę, że dobrą metodą będzie też metoda pantoflowa, po prostu niech ludzie gadają o Twojej firmie, niech jeden mówi drugiemu, wydaje mi się, że dobre słowo o jakiejś firmie z ust przyjaciela jest najbardziej przekonujące. Żeby łatwiej było, możesz rozdawać wizytówki, klientkom, znajomym, wszystkim ! Koszt takich wizytówek nie jest duży, a warto je mieć. Zobacz sobie na www.amb.net.pl, mają też kreator wizytówek, także można je samodzielnie zaprojektować.
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 7 z 10  
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum