Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Najlepsza forma reklamy..., strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Najlepsza forma reklamy...

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 4 5 6 7 8 z 10  
  • donpedro5 10 lip 2012, 18:45
    Strony internetowe często promowane są też na takich reklamach jak billboardy. Pomyśl tez może właśnie o takiej formie promocji tego portalu przymrużenie oka
    Cytuj
  • gacek888 27 paź 2012, 15:05
    najlepsze moim zdaniem bedzie zoptymalizowanie strony i jej pozycjonowanie, do tego reklama adwords i mysle , ze da to porzadany skutek, najlepiej oddac to w rece firmy ktora zajmuje sie tym profesjonalnie, polecam RCoMP Współczesne Technologie Informacyjne zajmuja sie tym profesjonalnie i maja szeroka game uslug
    Cytuj
  • ominajka 29 paź 2012, 11:42     (ostatnio zmieniony przez autora 4 lis 2013, 15:20, w całości zmieniany 2 razy)
    Teraz ciężko rozreklamować cokolwiek, ponieważ każdy jak widzi np. reklamę w internecie to pierwsze co robi to szuka jak to wyłączyć, a nie skupia się na samej reklamie.

    Cytuj
  • serafina86 9 lis 2012, 21:22
    A ja myślę sobie że tradycyjna reklama to b. dobry pomysł. Do tego jakieś gadżety rozdawane ludziom. Pamiętam zawsze jak ja reaguje na takie gadżety - cieszą mnie bardzo i zawsze chętnie wezmę! Człowiek jest taki, że lubi dostawać prezenty - zresztą popatrzcie sami na siebie. Idziecie do sklepu gdy jest jakaś promocja, można coś wygrać, dostać jakiś bonus? Reklama tj. baner czy omawiany wyżej bilboard moim zdaniem caly czas jest b. skuteczna, zresztą poczytajcie sobie na stronach branżowych zresztą, choćby tu
    Cytuj
  • AstaLawista 14 lis 2012, 20:17
    Jedną z form reklamy jest FB, może się to wydawać infantylne, ale naprawdę działa. Zwłaszcza dla takiej strony, jeśli profil Pana strony będzie "Żył" to i ludzie będą często zaglądać na stronę, a oto przecież chodzi przymrużenie oka są na ten temat ciekawe artykuły, chociażby tenuśmiech warto się więcej o tym temacie dowiedzieć uśmiech
    Cytuj
  • fluksar 15 lis 2012, 8:23
    Najlepszą formą reklamy są znajomi, którzy bazują na swoim doświadczeniu i polecają daną firmę swoim znajomym uśmiech

    Cytuj
  • nadia1500 15 lis 2012, 18:48
    Jeśli Twoja strona jest dopiero na początku 'kariery' to nie sądzę aby był sens inwestowania dużych pieniędzy w reklamę. Najlepiej na początek zacząć reklamować się w internecie, skoro chcesz reklamować stronę. Myślę że mógłbyś dotrzeć do internautów przez fora, co pomogą Ci zrobić agencje zajmujące się pozycjonowaniem czy marketingiem szeptanym. Osobiście mogę polecić Agencję Aweo bo z ich usług korzystałam i byłam bardzo zadowolona - super dyskretna reklama i wzrost zainteresowania klientow przymrużenie oka
    Cytuj
  • 19 lis 2012, 11:42
    Reklama outdoorowa na pewno jest dobrym pomysłem. Ważne też aby była humorystyczna, bo łatwiej zapada w pamięci i nie nudzi tak jak normalna
    Cytuj
  • florence 29 mar 2013, 12:02
    Polecam również tradycyjna formę reklamy, poprzez materiały reklamowe. Nasza firma aktualnie współdziała z Tektoorą, jesteśmy bardzo zadowoleni. Podaję ich stronkę, mam nadzieję że komuś się przyda
    Cytuj
  • monmas 16 kwi 2013, 14:13
    tubu napisał:Jaka jest najlepsza forma reklamy? i do tego najtansza?uśmiech
    w moim przypadku chcialbym rozreklamowac strone i sprawdzic czy wogole ma to sens.
    Hej, ja skorzystałam z firmy http://www.biztarget.pl/ i przeznaczyłam kwotę 200 czy 300 zł.. i miałam Fp i gotową dobrą opinie w sieciwielki uśmiech sprawdź sobie na ich stronie- tam mają taką tabelkęuśmiech
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum