Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Tworzenie stron WWW, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Tworzenie stron WWW

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • mikolaj898 20 gru 2014, 1:14
    O ile nie trudno jest znaleźć firmę, która tworzy strony www, to znalezienie dobrego hostingu www często graniczy z cudem. Co myślicie o ofercie firmy Netdc? Wydaje mi się, że ceny mają ok. Korzystał ktoś z ich usług? Ja właśnie nigdy nie miałem z nimi do czynienia stąd moje pytanie.
    Cytuj
  • renata1410 21 gru 2014, 14:09
    Tak to prawda, że znalezienie odpowiedniego hostingu graniczy z cudem. Pomimo tego iż wybór jest ogromny, to pojawia się mnóstwo problemów np. przy instalacji stron, gdzie trzeba robić dziwne obejścia.

    Ja ze swojej strony polecić mogę hosting kei.pl

    Korzystam z niego już od 5 lat i jestem zadowolona. Obsługa i pomoc techniczna na najwyższym poziomie.
    Cytuj
  • zylek 28 sty 2015, 16:22
    Że niby jakie obejścia trzeba robić, bo nie rozumiem? ;-) Gdzie miałeś problemy z instalacją normalnych stron? Pierwsze słyszę, no chyba że na darmowych hostingach. To miałeś na myśli?
    Cytuj
  • Kalikstt 6 lut 2015, 10:44
    Stworzenie strony nie jest trudne- jest wiele poradników. Trudniej ją wypromować
    Cytuj
  • Daria05 11 lut 2015, 9:59
    renata1410 napisał:Tak to prawda, że znalezienie odpowiedniego hostingu graniczy z cudem.
    Z cudem na pewno nie. Przecież wybór jest znaczny, ceny także nie są olbrzymie. Postawiłabym na cal.pl lub nieco droższy home.pl
    Na pewno nie warto kusić się darmowymi ofertami.
    Cytuj
  • biowax02 20 lut 2015, 15:57
    Najlepszy jest Wordpress uśmiech
    Cytuj
  • krzysztofnawrocki 4 lip 2015, 18:34
    My powierzyliśmy tworzenie stron profesjonalistom. Zapłaciliśmy troszkę więcej, ale się opłacało. Poza tym wszystko było na legalu. Mamy fakturę i w ogóle.
    Cytuj
  • martinus22 5 lip 2015, 12:14
    A jaki masz budżet na to, bo to jest kluczowa sprawa. Przeważnie kosztuje to około tysiąca złotych, ale wiadomo - są widełki. Jedni zrobią taniej, inni się nie podejmą.
    Cytuj
  • staszeek 16 lip 2015, 12:23
    Super, dzięki, przyda się uśmiech
    Cytuj
  • erykit 14 wrz 2015, 9:14
    Kojarzycie wordpress? Jest to gotowy skrypt, który pozwala stworzyć stronę www. Sam stworzyłem na nim stronę firmową mojej firmy i jestem bardzo zadowolony bo wygląda tak samo profesjonalnie jakbym zlecił to zewnętrznej firmie. Dzięki temu zaoszczędzilem masę kasy a stworzenie zajęło mi raptem kilka godzin. W sieci są kursy jak to wszystko ogarnąć. Na przykład:
    http://strefakursow.pl/kursy/cms/tworzenie_profesjonalnych_stron_z_wordpress.html
    Będziecie mieli dzięki temu solidną podstawę jak to ogarnąć.
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum