Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Jak się ubrać do opery?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak się ubrać do opery?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • anka70 22 paź 2010, 17:10
    Osobiście radzę założyć sukienkę, może być nawet mała czarna, wtedy najważniejsze są dodatki - ładny szal, biżuteria, elegancka kopertówka i koniecznie dobre buty. Zrezygnuj ze stylu biurowo- urzędowego typu koszula z kołnierzykiem i garsonka, bo to strasznie nudne i przeciętne.
    Cytuj
  • bulka_paryska 22 paź 2010, 18:58
    Można też założyć eleganckie spodnie i ładną bluzkę do tego, z ozdobnym szalem. Wszystko zależy od Twojej fantazji, grunt, żeby było to coś naprawdę odświętnego.
    Cytuj
  • antonina50 22 paź 2010, 20:52
    Najważniejsze, żeby to były ubrania z eleganckich materiałów no i koniecznie wszystko czyste i świeże na czele z butami!
    Cytuj
  • ambitna 23 paź 2010, 0:07
    antonina50 napisał:koniecznie wszystko czyste i świeże na czele z butami!
    Taka rada to nie tylko chyba co do stroju do opery przymrużenie oka
    Cytuj
  • antonina50 23 paź 2010, 7:09
    ambitna napisał:
    antonina50 napisał:koniecznie wszystko czyste i świeże na czele z butami!
    Taka rada to nie tylko chyba co do stroju do opery przymrużenie oka
    Niby tak, ale lepiej napisać, bo dzisiaj większość ludzi zapomina o butach zupełnie...
    Cytuj
  • kari_donsion667 20 sie 2013, 15:41
    To było by odpowiednim dodatkiem http://www.glamki.pl/moda/nowe-kolekcje/bagme-smola-piekne-torebki-ktore-pokochaly-blogerki-modowe,14_7727.html?photo_id=26717#art_slideshow
    Cytuj
  • miczili 21 sie 2013, 10:11
    Na filmach każdy chodzi ubrany bardzo elegancko, więc ja też bym się tak ubrał.
    Cytuj
  • Garrymiusz 23 sie 2013, 13:08
    Ja radzę obrać się elegancko może nie w suknie balową, ale jakaś elegancką sukienkę może czarną? Często chodzę do teatru i ludzie faktycznie ubierają się elegancko nie mowie o jakiś pojedynczych przypadkach język myślę, że opera jest poważniejsza niż teatr, więc tym bardziej radzę jakoś elegancko wielki uśmiech
    Cytuj
  • tofik_84 6 wrz 2013, 13:00
    Jak TERAZ chodzą ubrani? Tak jak KIEDYŚ - elegancko, wieczorowo, szykownie. Powiem na swoim przykładzie: gdy ostatnio szłam z mężem na operę, on ubrał się w garnitur, ja zaś w wieczorową sukienkę zachodzącą na kolano, pomalowałam usta na czerwono i włosy spięłam w kok. Opera to nie kino, kawiarnia czy klub - tu trzeba zachować odpowiedni wygląd.
    Cytuj
  • just12345 13 sty 2015, 15:01
    Przede wszystkim elegancko, szykownie, poważnie. MOże jakaś sukienka dłuższa.
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum