Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Jaki prezent na Dzień Kobiet?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki prezent na Dzień Kobiet?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • emilin 13 lut 2012, 14:02
    Jak kobieta zgadzam się, że biżuteria perfumy czy bielizna to bardzo dobrym pomysł. Takie podarki (jeśli tylko zna się gust swojej lubej) zawsze są trafione. Ja (i pewnie większość kobiet) w życiu nie pogardziłabym takim komplecikiem
    Cytuj
  • tetete 17 lut 2012, 12:23
    Tez wolałabym coś co sprawi mi przyjemność, z pewnoscią nie pogardziłabym możliwością weekendowego wypadu do spa, zregenerowałabym siły, jakiś masażyk etc. przymrużenie oka Mój facet ostatnio przeglądał stronkę Primavery Spa, mam nadzieję że nie przypadkiem i że może kombinuje jakis wyjazd dla mnie/dla nas uśmiech
    Cytuj
  • pytajnik 17 lut 2012, 12:27
    Kwiatki będą idealne uśmiech
    Cytuj
  • Fabryka_gliny 27 lut 2012, 11:36
    Jak zaskoczyć swoją kobietę, tak samo jak zawsze? Ciętym kwiatkiem? A może element zaskoczenia? Może kwiatek doniczkowy w samodzielnie ulepionej, glinianej doniczce? A może samodzielnie zrobiona glinian miska, cięty kwiatek w komplecie z samodzielnie ulepionym, glinianym wazonem?

    Dziewczyny, jeśli mężczyźni sami nie wpadną na to, że można inaczej, podzielcie się z nimi tym pomysłem. Zapraszamy na zajęcia z lepienia z gliny, gdzie będziecie mogli zrealizować swoje artystyczne pomysły na gliniane prezenty.
    Cytuj
  • margolka86 28 lut 2012, 16:11
    Róża miedziana. Nie uschnie, nie trzeba podlewac
    Baaardzo efektowna.
    Cytuj
  • 28 lut 2012, 16:29
    A może taki nie za drogi ekspres do kawy ciśnieniowy? Połączysz przyjemne z pożytecznym.
    Cytuj
  • Wiki1985 3 mar 2012, 21:40     (ostatnio zmieniony przez autora 3 mar 2012, 21:42, w całości zmieniany 1 raz)
    ja mam kilka pomysłów, ale nie tylko dlatego że to dzień kobiet czy w ogóle jakiekolwiek święto. jeśli chodzi o sam prezent to bardzo by mnie ucieszyły olejki do aromaterapii ale tylko te dr Beta, bo są naprawdę naturalne i wspaniale długo pachna. teraz maja zestawy promocyjne i któryś bym chętnie przygarnęła, może Wenus albo Zimowy....uśmiech
    Druga rzecz to to że z moim chłopakiem oboje ciężko pracujemy i nie bardzo mamy czas na jakieś wakacje, tak dawno już nigdzie nie byliśmy smutny Marzy mi się chociaż weekend w jakimś pięknym miejscu, może być gdzieś niedaleko ale żeby to był naprawdę wysoki standard, tak iście po królewsku, su[er pokój, pycha kolacja, dużo kwiatów....Taki Windsor w Jahrance to by było coś uśmiech
    Cytuj
  • hekate 6 mar 2012, 11:45
    Moim zdaniem wyjazd do SPA jest bardzo dobrym pomysłem. Ja na pewno z takiego prezentu byłabym zachwycona. Z tego co się orientuję, to Primavera SPA ma ciekawą ofertę, także warto się nią zainteresować. O takim dniu kobiet na pewno marzy każda kobieta uśmiech
    Cytuj
  • 8 mar 2012, 12:49
    Moja kobieta uwielbia komiksy horror też ją cieszy, więc dostanie ode mnie brakujące Asterixy do kolekcji, a wieczorem do kina. Gdybym ją wysłał do SPA, ona pewnie odesłałaby mnie na Marsa.
    Cytuj
  • domowadama 7 sty 2013, 8:04
    błagam tylko nie tulipanka! pomyśl co może sprawić Twojej kobiecie przyjemność, romantyczny spacer, piknik ( choć na to w marcu może być jeszcze za zimno), teatr, kolacja. musisz się trochę przyłożyć uśmiech
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum
Następna: Ślub w plenerze