Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Jaki prezent na Dzień Kobiet?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki prezent na Dzień Kobiet?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • luna129 23 sty 2013, 9:16
    Ja dostaje zawsze od swojego męża blieliznę, kosmetyki albo jakąś ładną biżuterię. Ostatnio na dzień kobiet kupił mi nowy zegarek tu na Chrono24.
    Cytuj
  • sonique321 23 sty 2013, 15:32
    Nie mówicie mi, że w styczniu myślicie już o Dniu Kobiet!?
    Cytuj
  • Goldina 24 sty 2013, 10:38
    oryginalny i najlepiej samodzielnie przygotowany, może obiad albo kolacja, robi większe wrażenie niż kwiaty
    Cytuj
  • pistacja 11 lut 2013, 13:14     (ostatnio zmieniony przez autora 11 lut 2013, 13:15, w całości zmieniany 1 raz)
    sonique321 napisał:Nie mówicie mi, że w styczniu myślicie już o Dniu Kobiet!?
    No chyba Cię to nie martwi? przymrużenie oka Ja tam nie narzekam, każdy pretekst do bycia obdarowaną jest mi na rękę uśmiech. W tym roku liczę na jakieś fajne perfumy. Już zresztą podesłałam mojemu chłopakowi stronę z wyprzedażami internetowymi, żeby nie przepłacał, ale jednak sprezentował mi to, co mi się marzy przymrużenie oka
    Cytuj
  • fervore 19 lut 2013, 12:55
    Ja dopiero teraz zaczynam myśleć o dniu kobiet. W sumie to chyba nie będę oryginalny jak powiem, że chcę jej kupić kwiaty i bieliznę. Już upatrzyłem fajny komplecik w Telimenie. Myślę, że będzie zadowolona z takiego prezentu.

    W zaszłym roku dostała perfumy. przymrużenie oka
    Cytuj
  • sonique321 21 lut 2013, 12:26
    Końcówka lutego już jest trochę bardziej przyzwoita na ogarnianie tematu Dnia Kobietuśmiech Bielizna (o ile będzie ładna i dobrze dopasowana) to fajny pomysł.
    Cytuj
  • faworytowy 26 lut 2013, 10:00
    O kobietę powinno się dbać przez cały rok, a nie tylko w tym jednym dniu. Ja swojej zawsze kupuję prezenty, nawet i bez żadnych okazji. Po prostu lubię patrzeć radość w jej oczach i szczęście. A wtedy wie też, że Ją bardzo kocham. Tylko to się liczy. A w tym roku pewnie pójdziemy na wykwintną kolację i do teatru.
    Cytuj
  • Sandrra 28 lut 2013, 14:27
    Mój mąż dba o mnie cały rokuśmiech Z prezentów najczęściej dostaje biżuterię, to idealny prezent dla kobiety. Podaje linka do fajnego sklepu z biżuterią srebrną, bardzo duży wybór Mam z tego sklepu już sporą kolekcję biżuteriiuśmiech
    Cytuj
  • saski-p 1 mar 2013, 10:28
    moja kobieta dostanie ode mnie bukiet róż uśmiech
    Cytuj
  • Hardy 1 mar 2013, 15:15
    Myślę, że dla kobiety zawsze dobrym prezentem będzie biżuteriauśmiech Jeśli szukacie czegoś wyjątkowego, drodzy Panowie, to polecam sklep internetowy Galerii Artystycznej KuferArt - piękne dodatki i akcesoria, które na pewno Wasze damy zachwycąuśmiech
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum
Następna: Ślub w plenerze