Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Jaki prezent na Dzień Kobiet?, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki prezent na Dzień Kobiet?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • hasanna 6 mar 2013, 14:37     (ostatnio zmieniony przez autora 6 mar 2013, 17:52, w całości zmieniany 2 razy)
    mnie na pewno ucieszyłoby jakieś spa, w zasadzie to trochę zastanawiam się czy właśnie uciec od tego wszystkiego na weekend, załatwić jakiś transport i uciec w jakieś ciche miejsce, gdzie nikt mnie nie znajdzie i nie zawali robotą, byłoby miło, muszę przyjaciółkę namówić tylko, żeby pojechała ze mną język
    Cytuj
  • gulku 7 mar 2013, 9:08     (ostatnio zmieniony przez autora 7 mar 2013, 11:55, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja bym do tego dnia kobiet nie przywiązywał zbyt dużej wagi, ponieważ to nie jest żadne święto, uroczystości. Jest to zwykły dzień, ale ktoś na siłę stara się z tego zrobić jakąś wielką uroczystość.
    Cytuj
  • Anna123a 7 mar 2013, 19:14
    A dwa dni po naszym święcie jest Dzień Mężczyznuśmiech Ja swojemu mężowi zamówiłam A Wy obchodzicie w ogóle to święto?
    Cytuj
  • Swojezdanie 8 mar 2013, 12:02     (ostatnio zmieniony przez autora 8 mar 2013, 12:04, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja nie obchodzę sztucznie stworzonego Dnia Mężczyzn zaraz po Dniu Kobiet, bo niby po co? żeby facetom nie było żal, że my miałyśmy swoje święto, a oni nie? We wrześniu zawsze się obchodziło Dzień Chłopaka i to święto uznaję :-)
    Cytuj
  • kalia85 21 mar 2013, 16:45
    Ja nie przywiązuję do tego wagi, ale nie zmienia to faktu, że mąż pamięta i stara się sprawiać miłe prezenty. Ja dostałam kwiatki i słodycze, a córka (jako, że chyba nie ma dnia dziewczynki) dostała [url=http://]puzzle Clementoni[/url] z Małą Syrenką.

    No a mąż w zamian dostanie prezent z okazji Dnia Ojca i z okazji Dnia Chłopaka we wrześniu - nie słyszałam o Dniu Mężczyzn, a ze szkoły pamiętam Dzień Chłopaka i tak zostało.
    Cytuj
  • pistacja 26 mar 2013, 10:25     (ostatnio zmieniony przez autora 26 mar 2013, 10:25, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja nie obchodzę Dnia Kobiet i nie potrzebuję żadnych prezentów z nim związanych. Wolę dostać coś jako niespodziankę zupełnie zwyczajnego dnia.
    Cytuj
  • AstaLawista 8 cze 2013, 13:56
    Zwykłe czy nie zwykłe święto, ale zawsze warto pamiętać o nim język zwłaszcza jak w codziennym zabieganiu zapomina się o najprostszych nie raz gestach czy słowach .... a co do prezentów - biżuteria zawsze robi wrażenie, np taka z kuźni srebra przymrużenie oka warto przeglądnąć ich asortyment przymrużenie oka
    Cytuj
  • xysa 25 cze 2013, 10:31
    Jak ktoś kupuje biżuterię na taki dzień jak Dzień Kobiet to po prostu chyba jest nieodpowiedzialny. Jak można kupować TAK drogie prezenty na takie dni. Nie rozumiem tego.


    Cytuj
  • Meteor01 25 cze 2013, 18:55
    Każdego roku zastanawiam się nad tym, a i tak zawsze pozostaję przy dobrej kolacji oraz kwiatach :-)
    Cytuj
  • plny 5 lis 2013, 17:41
    Myślicie, że takie bransoletki mogą spodobać się dziewczynie? Nie mam doświadczenia, ale słyszałem, że marka Pandora jest bardzo dobra.
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum
Następna: Ślub w plenerze