Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Antykoncepcja, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Antykoncepcja

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • MartynKa79 30 cze 2019, 18:56
    Ale mam nadzieję, że badania Ci też zlecił? Pigułka musi być dobrze dobrana, żeby była odpowiednia. Zwłaszcza gdy chodzi o PMS. uśmiech
    Cytuj
  • Zanita 30 cze 2019, 23:21
    Przerzucę się chyba z tabletek na krążek dopochwowy, konkretnie Pola Ring, bo wydaje się to dość wygodne. któraś z Was stosuje?
    Cytuj
  • jarzebina 1 lip 2019, 1:32
    Mam vixpo, zaczęłam 2 tygodnie temu, zobaczymy jak to z tym pmsem będzie. Myślicie, że juz w 1 cyklu zobaczę różnicę?
    Cytuj
  • Lilka32 29 lip 2019, 19:49
    Powinnaś zobaczyć, ja po pierwszym opakowaniu czułam się lepiej uśmiech ale wiadomo, każdy organizm inny
    Cytuj
  • jarzebina 31 lip 2019, 20:27
    No mam wrażenie, że faktycznie jest lepiej. Krótsza przerwa, więc wahnięcie hormonów mniejsze. Może stanę się znośniejsza dla otoczenia w te dni przymrużenie oka
    Cytuj
  • Zanita 31 lip 2019, 22:17
    Dziewczyny, ja chciałam powiedzieć, że po konsultacji z ginekologiem zdecydowałam się na ten krążek PolaRing. Póki co jestem naprawdę bardzo zadowolona.
    Cytuj
  • MartynKa79 1 sie 2019, 8:14
    A jakie masz wrażenia z takiego pierwszego zastosowania? Nie miałaś problemu z zakładaniem?
    Cytuj
  • Zanita 21 sie 2019, 1:50
    Absolutnie, żadnego problemu z zaaplikowaniem Pola Ring. Poza tym, zakładasz go raz na trzy tygodnie i z głowy, nie musisz pamiętać o codziennym zażywaniu, jak w przypadku tabletek.
    Cytuj
  • Uncia 24 sie 2019, 18:55
    Kanita napisał:Wiesz co, wszystko jest kwestią indywidualną, lekarz na pewno przepisze coś odpowiedniego dla Ciebie. Ja akurat biorę Vibin mini i świetnie się u mnie sprawdzająuśmiech
    Mi też lekarz proponował Vibin mini, myślicie, warto się skusić? Niby zawsze mogą być skutki uboczne, ale mają mniej hormonów więc może organizm się przyzwyczai.
    Cytuj
  • Petrova 31 sie 2019, 17:56
    Śmiało, będziesz bezpieczna, a vibin nie ma dużo hormonów. uśmiech
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Zaparcia