Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Infekcje intymne, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Infekcje intymne

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Karii 29 cze 2021, 20:29
    Fajnie, że jest bez recepty bo wracam do niego regularnie.
    Cytuj
  • Martyna29 30 cze 2021, 19:37
    Tak ja też kupuję Vagisan, pomógł mi się uporać z bólem przy stosunku, który był spowodowany suchością pochwy.
    Cytuj
  • Patka91 27 lip 2021, 20:55
    Widzę, że Vagisan jest polecany przez Was chyba sama spróbuję może pomoże na moje podrażnienia, które ciągle wracają.
    Cytuj
  • Meggi85 28 lip 2021, 15:30
    Patka91 napisał:Widzę, że Vagisan jest polecany przez Was chyba sama spróbuję może pomoże na moje podrażnienia, które ciągle wracają.
    Jeśli to podrażnienia to warto iść do lekarza. Jeśli chodzi o działanie Vagisan to przeznaczony jest do łagodzenia dolegliwości związanych z suchością pochwy i zewnętrznych okolic intymnych.Nie zawiera hormonów, dlatego może być stosowany równolegle z hormonalną terapią zastępczą lub naprzemiennie z kremami zawierającymi hormony.
    Cytuj
  • Marta8001 23 sie 2021, 15:09
    Warto wspomnieć, że Vagisan można stosować też będą w ciąży, czy też kiedy karmimy piersią, mi Vagisan bardzo pomógł w czasie połogu.
    Cytuj
  • Zonka25 25 sie 2021, 10:05
    A to nie widziałam, że można będąc w ciąży, a tak się czasem męczyłam, na przyszłość będę kupować vagisan.
    Cytuj
  • Ogryzka 31 sie 2021, 15:46
    Marta8001 napisał:Warto wspomnieć, że Vagisan można stosować też będą w ciąży, czy też kiedy karmimy piersią, mi Vagisan bardzo pomógł w czasie połogu.
    Ale masz Vagisan krem czy globulki?
    Cytuj
  • Marta8001 10 wrz 2021, 23:43
    Krem, podoba mi się jego aplikator, bardzo łatwe w użyciu.
    Cytuj
  • Meggi85 26 wrz 2021, 9:44
    Ogólnie producent Vagisan nawet zaleca przy dużych problemach stosować jednocześnie krem i globulki.
    Cytuj
  • Marta8001 29 paź 2021, 22:39
    Tak? Że jednocześnie? Kurcze tak nie próbowałam, ale faktycznie może to być dobre rozwiązanie przy większym problemie.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Następna: ginekolog