Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Infekcje intymne, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Infekcje intymne

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Meggi85 31 paź 2021, 8:23
    Globulki dopochwowe Vagisan zawierają kwas mlekowy i mleczan wapnia. Składniki te pomagają utrzymać prawidłowe nawilżenie i pH pochwy. Można stosować w tym czasie również bezpośrednio krem.
    Cytuj
  • Marta8001 14 lis 2021, 12:16
    Faktycznie, efekt po takim stosowaniu Vagisanu jest super, teraz tylko raz w tygodniu stosuje na potrzymanie efektu, póki co wszystko "tam" jest ok.
    Cytuj
  • artie 19 lis 2021, 1:11
    Dzięki dziewczyny za polecenie tego produktu Vagisan. Kupiłam sobie wersję w globulkach i jest u mnie znaczna poprawa. Bo wcześniej stosowałam żele na bazie wody, ale na długo niestety nie przynosiły ulgi.
    Cytuj
  • Ogryzka 30 lis 2021, 11:16
    artie napisał:Dzięki dziewczyny za polecenie tego produktu Vagisan. Kupiłam sobie wersję w globulkach i jest u mnie znaczna poprawa. Bo wcześniej stosowałam żele na bazie wody, ale na długo niestety nie przynosiły ulgi.
    Vagisan jest też krem, możesz stosować jednocześnie. W takim zestawieniu z globulkami działa niemalże natychmiast. Potem warto stosować co jakiś czas dla zachowania efektu.
    Cytuj
  • Uncia 30 lis 2021, 12:25
    Właśnie u mnie te na bazie wody też nie pomagają więc zamierzam kupić Vagisan z waszych poleceń, czytałam, że on ma składniki natłuszczające.
    Cytuj
  • Wioleska 18 gru 2021, 22:34
    Tak dokładanie składniki natłuszające przez co nawilżenie jest konkretne i utrzymuje się dłużej, ja używałam wersji w globulkach i bardzo mi pomogły.
    Cytuj
  • Ogryzka 30 gru 2021, 11:22
    No dla mnie po użyciu Vagisan efekt był odczuwalny praktycznie od razu. Nie było problemu z aplikacją ani ze stosowaniem.
    Cytuj
  • Kabanos 30 sty 2022, 10:29
    A ten aplikator od Vagisan jest w zestawie czy kupuje się go osobno ?
    Cytuj
  • Marta8001 31 sty 2022, 13:45
    Aplikator do kremu Vagisan jest w zestawie jest bardzo wygodny i precyzyjny, mnie przyjemnie aplikuje się nim krem.
    Cytuj
  • Moniszka 31 sty 2022, 15:23
    Ja stosowałam Vagisan ale w globulkach, nie wiedziałam, że jest też wersja w kremie, tak samo dobrze nawilża?
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Następna: ginekolog