Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Komu udało się rzucić palenie?, strona 7

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Komu udało się rzucić palenie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie  2 3 4 5 6 7 z 7
  • Bond777 18 mar 2015, 22:48
    Hej ... rzucałem chyba ze sto razy. Zawsze po jakimś czasie nałóg wracał. Jakoś chyba brakowało mi motywacji. Jak zaczynałem się wkurzać i denerowować to ręka sama chwytała po fajki. Ostatnio spróbowałem [url=http://desmoxan.drogeria.co/index.html]desmoxanu[/url] ... za namową mojej narzeczonej. Tabletki są dobre, ale dodatkowa motywacje na peno też robi swoje uśmiech ... pomyślcie jako to jest też oszczędność uśmiech
    Cytuj
  • karmelcia 31 sie 2020, 12:02
    Mi się udało dzięki recigarowi, te tabletki bardzo skutecznie hamują chęć n zapalenie a jak nie paliłem 3 tygodni to już mnie przestało ciągnąć
    Cytuj
  • grzyb_h 30 wrz 2020, 7:49
    Z tego co widzę to można ten Recigar kupić bez recepty. Bardzo bym chciała znaleźć coś sprawdzonego, a forma tabletek może być wygodna.
    Cytuj
  • justynka90 27 paź 2020, 16:52
    Ja skutecznie rzuciłam palenie z gumami do żucia od Nicorette i działają uśmiech Nie pale od 5 lat i nie ciągnie mnie żeby wrócić uśmiech
    Cytuj
  • Ogryzka 1 mar 2021, 6:37
    Na pewno trzeba mieć ogrom silnej woli. Mój brat niedawno rzucał palenie. Też miał Recigar i mówił, że gdyby nie on nie dałby sobie rady. Nie znam tego uczucia bo nigdy nie paliłam, ale widziałam jak robił kilka podejść i męczył się z tym bardzo. Z Recigar poszło w miarę płynnie. Jestem z niego dumna.
    Cytuj
  • Meggi85 31 mar 2021, 22:43
    Ooo może ten Recigar będzie dla mojego brata wybawieniem hm Chyba jutro mu kupie. Myślicie że jedno opakowanie wystarczy ?
    Cytuj
  • Rybka12e 28 wrz 2021, 19:06
    Meggi85 napisał:Ooo może ten Recigar będzie dla mojego brata wybawieniem hm Chyba jutro mu kupie. Myślicie że jedno opakowanie wystarczy ?
    Lepiej wykup mu kurs RESET 33. Żadne cudowne tabletki nie pomogą tak jak prawdziwa motywacja do rzucenia palenia
    Cytuj
  • wilo 19 kwi 2024, 10:29     (ostatnio zmieniony przez autora 19 kwi 2024, 10:33, w całości zmieniany 1 raz)
    Zobacz http://tragediadonbasu.pl/rodzaje-kompozytow-stomatologicznych/ a jestem zachwycony.
    Cytuj
 2 3 4 5 6 7 z 7
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum