Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Komu udało się rzucić palenie?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Komu udało się rzucić palenie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Barbra67 29 wrz 2010, 8:44
    Polecam Ci, bo mój mąż właśnie dzięki tej książce rzucił palenie. Czytałam razem z nim i najbardziej trafny wydawał mi się argument, że trzeba dojść do tego, że rzucając papierosy niczego nie tracimy. Palacze tego się najbardziej boją, rzucą i co dalej. Jak sobie poradzą bez papierosa. Trzeba wyjść poza to myślenie...
    Cytuj
  • karmelkowa 25 kwi 2011, 15:05
    doskonale wiem jak to jest żyć z palaczem pod jednym dachem smutny mój mąż palił przez blisko 10 lat i na szczęście rzucił nie tak dawno dzieki metodzie w której dobierają terapię za pomocą diagnozy tęczówki oka do tego przeprowadzają wywiad i poddają psychoterapi i akupunkturze.
    O dziwo to działa!
    Cytuj
  • mscislaw 15 kwi 2013, 19:40
    Ja myślę, że wkrótce uda mi się wreszcie całkowicie rzucić palenie a paliłem wiele lat. Próbowałem różnych metod, wreszcie kupiłem sobie epapieros i był to bardzo dobry wybór. Muszę przyznać, że działa. Stopniowo po prostu zmniejszałem dawkę nikotyny. Na początku ciągnęło mnie to tradycyjnych papierosów ale teraz już nie mam takiej potrzeby,
    Cytuj
  • Swojezdanie 17 kwi 2013, 9:20     (ostatnio zmieniony przez autora 17 kwi 2013, 9:21, w całości zmieniany 1 raz)
    Moja mama rzuciła palenie po 25 latach nałogu. wystarczyła bardzo silna motywacja - w Jej przypadku była to choroba nowotworowa, lekarze powiedzieli, że jest szansa na wyzdrowienie, ale koniecznie musi rzucić palenie. I rzuciła, niemal z dnia na dzień. Dziś jest już 10 lat po walce z chorobą i nie pali.
    Cytuj
  • arpro_1 1 maj 2013, 11:45
    Ja rzuciłem palenie cztery lata temu. Można powiedzieć, że z dnia na dzień (wcześniej stopniowo ograniczając). Dzięki temu również żona rzuciła wielki uśmiech Jaka oszczędność - nie mówiąc o zdrowiu.
    Cytuj
  • kari_donsion667 12 sie 2013, 15:48
    Metod na rzucenie palenia jest dużo. Trzeba wybrać najbardziej odpowiednią dla siebie http://www.poradnikzdrowie.pl/psychologia/nalogi/rzucanie-palenia-jak-pozbyc-sie-nalogu_34733.html i wtedy z pewnością będą efekty.
    Cytuj
  • moneymaker913 13 sie 2013, 12:57
    Farrel napisał:Czy sa osoby na tym forum, które skutecznie rzuciły palenie? Mam na myśli to, że nie 'rzuciły' np na dwa tygodnie, sam wiele razy tak miałem, a palę od ośmiu lat i narzeczona mnie motywuje do rzucenia. Chce mi kupować jakieś plastry czy tabletki, ale ja nie wierzę w takie sposoby za bardzo. Chyba, że ktoś mnie przekona, że warto. A może znacie inne metody.
    ja rzucialem i jestem zdania ze silna wole i dobre nastawienie to podstawa. Jak masz problemu z rzucenie poczytaj http://www.lifestyle.pieniadz.pl/Rzucanie,palenia,tytoniu,kilka,dobrych,rad,dla,palaczy,1-9141-1.html
    Cytuj
  • alexandra_x 13 sie 2013, 13:48
    Mojemu tacie też się udało rzucić palenie przymrużenie oka Wytrzymał już ponad tydzień przymrużenie oka
    Cytuj
  • kupukucza 13 sie 2013, 15:17     (ostatnio zmieniony przez autora 6 lis 2013, 10:56, w całości zmieniany 1 raz)
    To nie znaczy, że już rzucił palenie. Ja nie paliłem pół roku i wróciłem do nałogu smutny
    Cytuj
  • Kajakarz 20 sie 2013, 9:21
    Ja nie palę od roku i 5 miesięcy - wiecie jak mi zęby się zmieniły? Szok normalnie - raz zdjąłem kamień (u dentysty mojego i do tej pory nie ma ani nalotu żółtego, anie kamienia, ani normalnie nic - dla tych zębów zarąbistych warto palenie rzucić, serio serio wielki uśmiech
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum