Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Komu udało się rzucić palenie?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Komu udało się rzucić palenie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Eli2010 28 wrz 2010, 0:24
    Nie no może nie tak do końca, ja myślę, że powinnaś go mobilizować, uświadamiać, że Tobie to bardzo przeszkadza. Być może to mu pomoże sie zmobilizować, nie będzie odkładał tego problemu.
    Cytuj
  • caipirinha 28 wrz 2010, 7:58
    Najgorsze jest to, że on nie pali dużo, kilka dziennie i twierdzi, że tyle to mu nie szkodziskrzywienie A już mu się odgrażam, że na rocznicę ślubu dostanie ode mnie paczkę Nicorette czy cos w tym stylu. Ale na razie się śmieje.
    Cytuj
  • Eli2010 28 wrz 2010, 11:03
    To zrealizuj swoje groźby i naprawdę mu kup! Może to go otrzeźwi, a argument, że Tobie przeszkadza jego oddech palacza nie dociera do niego? Jeśli nie to nie załsuguje na inny prezent przebiegły
    Cytuj
  • Ronjaa 28 wrz 2010, 13:22
    Moze ta lektura komuś pomoże: http://mediweb.pl/abuse/wyswietl_vad.php?id=93
    Naprawdę życzę wszystkim żeby się udało skończyć z tym ohydnym nałogiem. Dopiero jak się z tego wyjdzie to człowiek zdjae sobie sprawę jakie to straszne g...
    Cytuj
  • Farrel 28 wrz 2010, 15:58
    A słyszeliście o książce takiego angielskiego autora o rzucaniu palenia? Podobno autor był sam niezłym nałogowcem zanim napisał tę książkęuśmiech Ciekaw jestem czy warto ją kupić, ktoś wie co to za rewelacje?
    Cytuj
  • Bandito 28 wrz 2010, 17:47
    Ten facet nazywa się Allen Carr. Piszą, że ileś tam tysięcy osób dzięki jego książce rzuciło palenie... moja ciotka jest jedną z nichuśmiech Metoda opisana w książce opisuje uzależnienie od strony psychiki, obnaża mechanizmy jakie rządzą palaczami. Może dzięki ich poznaniu łatwiej rozstać się z fajkami...
    Cytuj
  • Ronjaa 28 wrz 2010, 19:34
    Czytałam tę książkę, wg mnie jest bardzo przekonująca.
    Cytuj
  • 77henry 28 wrz 2010, 20:20
    http://rzucpalenie.edu.pl/2010/09/26/rzuc-palenie-z-ksiazka/
    Pod tym linkiem można więcej o tej książce poczytać. Metoda ciekawa, może nie gwarantuje skutecznego porzucenia nałogu, ale jak ktoś szuka motywacji to na pewno warto spróbować.
    Cytuj
  • Popeye 28 wrz 2010, 23:44
    Jestem wiarygodną osobą, która może polecić tą książkę, bo jak ją dostałem i przeczytałem to wziąłem papierosa, powiedziałem sobie że to ostatni. Spokojnie go wypaliłem i z tym skońcczyłemuśmiech Ta książka pomaga przygotować sie właśnie psychicznie do rzucenia. Ja po tym ostatnim nawet nie miałem ochoty zapalić.
    Cytuj
  • caipirinha 29 wrz 2010, 1:54
    O to ja na pewno ją zamówię! Taki prezent dostanie mój nieszczęsny palacz przebiegły
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum