Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Poród domowy, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Poród domowy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Stinaa 27 cze 2011, 21:48
    Bez przesady, w polskich szpitalach też już jest coraz lepiej. Ja np oprócz momentu umycia, zważenia synka miałam go cały czas przy sobie, a na opiekę też nie narzekałam. Za to byłam spokojna, że jesteśmy pod fachową opieką, a mój maluch miał silną żółtaczkę i byłnaświetlany, czego w domu nie mogłabym mu zapewnić.
    Cytuj
  • Piekarzowa 27 cze 2011, 22:31
    Ja rodziłam w szpitalu dwójkę moch dzieciaczków i nie mogę narzekać, bo pielęgniarki i lekarz pomagali mi jak mogli żeby wszystko poszło sprawnie i co więcej, bezstresowo. Podczas mojego porodu panowała fajna atmosfera, lekarz żartował, a położna masowała mi plecyuśmiech Mój mążsię nie odważył na wspólny poród, ale i tak byłam spokojna i w dobrym nastroju. Jak wszystko idzie ok to można fajnie przez to przejść, za to jak są problemy to lepiej być w szpitalu, chyba się zgodzicie.
    Cytuj
  • Hunny8 28 cze 2011, 1:39
    A moja mama urodziła mnie w domu i bardzo dobrze to wspomina, no ale to był przypadek, bo nie zdążyła do szpitala po prostu hihiuśmiech
    Cytuj
  • turfalla 20 lip 2011, 12:59
    Fajnie, ze kobiety mają teraz wybór i jak chcą to mogą rodzić w domu. Ale ja wolałabym jednak urodzić dziecko w szpitalu. Jakoś wolałabym pewną opiekę medyczną niż zacisze domowe. Nigdy nie wiadomo jak może potoczyć się poród..
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum