Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Prezent dla mamy

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Prezent dla mamy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 4 5 z 5  
  • kamillla12 26 lut 2017, 12:44
    No więc właśnie jak nie wiesz jakich kosmetyków mama używa-choć po prawdzie dowiedzieć się nie jest trudno-zajrzyj do szafki w łazience i już się dowiesz. Ale możesz też zwyczajnie kupić kartę podarunkową do jednej z drogerii, tutaj: [url=http://www.rossmann.pl/drogeria-online]http://www.rossmann.pl/drogeria-online[/url] mają spory wybór kosmetyków i wtedy mama sama już sobie kupi co tylko chce. Uważam, że taka opcja jest bezpieczna
    Cytuj
  • agatiks34 28 lut 2017, 15:42
    kosmetyk, jakiś bon podarunkowy albo pakiet day-spa;-) zależy ile kasy chcesz przeznaczyć....na markoweobuwie.com.pl są też fajne torebki i chyba tez można kupic od nich jakis bon podarukowy nie wiem dokładnie ale towar mają ekstra;-) wielki uśmiech
    Cytuj
  • Agna 4 mar 2017, 18:33
    Dobrym pomysłem są też bony jubilerskie na zakupy w Aparcie.
    Cytuj
  • Swojezdanie 28 kwi 2017, 14:26
    No może nie tylko w tym jednym sklepie. Moim zdaniem ogólnie bon to dobry pomysł.
    Cytuj
  • zataraa2 27 maj 2017, 12:04
    a co z rzeczami zrobionymi własnoręcznie, ja podebrąłam męzowi jego wyrzynarkę ryobi i zrobiłam cała masę ramek na zdjęcia w różnych kolorach, wywołałam sporo naszych rodzinnych zdjęć i kilka dam mami ei teściowej jak je zobaczę w weekend, myłę że taki prezent je bardzo ucieszy
    Cytuj
  • anijanowska 7 cze 2017, 8:33
    Jeżeli mama jest odważną kobietą - można spróbować zabrać ją do tzw. Escape Room. Ostatnio jest to bardzo popularna rozrywka w dużych miastachuśmiech
    Cytuj
  • agatanos 18 cze 2017, 15:56
    Swojej mamie kupiłam duży tort z ręczników z haftem wielki uśmiech Świetny patent na prezent, była zachwycona. Mało tego, okaże się pożyteczny uśmiech
    Cytuj
  • favcia 11 wrz 2017, 11:24
    Ja mojej kupiłam braster i też okazał się pożyteczny uśmiech Tak poważnie, teraz kiedy rak piersi jest niemalże chorobą cywilizacyjną to o zdrowiu piersi trzeba myśleć na co dzień. Z brasterem o wiele łatwiej się samemu zbadać w domu, później uśmiechnęłam się ładnie do mamy, kupiłam drugi abonament i korzystamy z jednego urządzenia.
    Cytuj
  • han26 28 wrz 2017, 14:38
    Agna napisał:Dobrym pomysłem są też bony jubilerskie na zakupy w Aparcie.
    Praktyczny prezent i w aparcie jest co wybrać uśmiech
    Cytuj
  • malamiii 6 paź 2017, 15:50
    A może torebka?? Na evangarda.pl są bardzo ładne modele na pewno coś wybierzesz dla mamy. Ja jakiś czas temu zamówiłam taki kuferek także jest idealny do pracy czy też fajnie się sprawdza na zakupy bardzo wytrzymały
    Cytuj
1 2 3 4 5 z 5  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: piekące oczy
Następna: objawy alergii