Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Prezent dla mamy, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Prezent dla mamy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • aleksis 22 lut 2019, 22:32
    z biżuterią to na pewno trzeba bardzo dobrze znać gust, ja już nie kupuję bo nigdy nie potrafię trafić, wolę kupić coś praktycznego typu lokówka, suszarka, to się zawsze przyda, moja mama dostała kilka gadżetów od babyliss i bardzo jest z nich zadowolona uzywa codziennie
    Cytuj
  • SemiEmi 11 cze 2019, 4:07
    Ja polecam także noże Zwilling w blokach samoostrzących, funkcjonalny prezent i pięknie się prezentuje. Jestem przekonana, że na stronie ballarini.pl można kupić w dobrej cenie
    Cytuj
  • karmelcia 21 cze 2019, 11:46
    aleksis napisał:z biżuterią to na pewno trzeba bardzo dobrze znać gust, ja już nie kupuję bo nigdy nie potrafię trafić, wolę kupić coś praktycznego typu lokówka, suszarka, to się zawsze przyda, moja mama dostała kilka gadżetów od babyliss i bardzo jest z nich zadowolona uzywa codziennie
    też jestem za tego typu prezentami, babyliss ma bardzo solidne urządzenia, niedawno sobie kupiłam lokosuszarkę tej marki, super się nią układa wlosy, nie elektryzują się, efekt jak od fryzjera a można go samemu w domu i to bardzo latwo uzyskać.
    Cytuj
  • Kanita 25 cze 2019, 23:14
    Akurat z prezentem dla mamy nie mam nigdy problemu, wiem co lubi, wiem co może się jej podobać. Ostatnio ma bzika na punkcie dodatków do mieszkania, a lubi styl egzotyczny - dlatego padło na Sklep Afrykański i zakupy u nich uśmiech
    Cytuj
  • mike012 17 lip 2019, 14:11
    Apart ma fajną biżuterię, będzie idealna na prezent, tym bardziej że jest teraz mnóstwo propocji.
    Cytuj
  • tymmko 24 wrz 2019, 10:39
    W weekend jadę do mamy, uwielbia kwiaty więc na pewno kupię jej jakoś nowy okaz do kolekcji, ostatnio dostała ode mnie skrzydłokwiat, kupię też na pewno wino białe bo lubi, eco Gaia na pewno jej posmakuje, bardzo dobre jest
    Cytuj
  • Uncia 1 sty 2020, 17:33
    Może warto sprawić mamie nowy odkurzacz np. taki Pure Q9 bez worka, kabla, lekki i poręczny, na pewno wygodniejszy i zdrowszy dla kręgosłupa. Ja to chyba pomyślę o takim prezencie w tym roku.
    Cytuj
  • Patka91 30 sty 2020, 22:03
    Uncia napisał:Może warto sprawić mamie nowy odkurzacz np. taki Pure Q9 bez worka, kabla, lekki i poręczny, na pewno wygodniejszy i zdrowszy dla kręgosłupa. Ja to chyba pomyślę o takim prezencie w tym roku.
    Ten odkurzacz kupiłam babci na dzień babci, zachwycona, lekki, poręczny, nie musi się schylać uśmiech
    Cytuj
  • karmelcia 11 lut 2020, 17:56
    Solidna suszarka to się każdej kobiecie przyda, moja mama dostała ode mnie babyliss D570E, jej stara suszarka już nie domagała więc prezent jak znalazł. Teraz może szybko wysuszyc i wymodelować włosy, ma jonizację, która świetnie wygładza i nabłyszcza włosy.
    Cytuj
  • Koscitrupek 15 lut 2020, 23:41
    No i właśnie, wszystkie proponowane prezenty są bardzo funkcjonalne, i może nie jest to złe, ale nie kupie mamie suszarki, jeżeli ma swoją ulubioną, którą używa od 5 lat. Ja ostatnio swojej kupilem patelnię WOK włoskiej marki Ballarini, bo jeszcze takiej nie miała i podrzuciłem specjalnie przeze mnie wydrukowane i wybrane przepisy wegetariańskie właśnie smażone na tej patelni. Mama była zauroczona moim wręcz prostym prezentem. Bo nie dość, ze bylo funkcjonalne, to wszelkie przepisy upięłem ładnie w segregator, dzięki temu pięknie się prezentowały przymrużenie oka
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: piekące oczy
Następna: objawy alergii