Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Prezent dla mamy, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Prezent dla mamy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • karmelcia 11 lip 2018, 13:45
    dobra suszarka do włosów każdej mamie się przyda, ja bym celowala w coś od babyliss, mają fajną tą serię z czujnikiem temperatury i jest tam suszarka, warta uwagi, nie przegrzewa włosów, ma jonizacje, dla osób które mają zniszczone wlosy a często uszzarki używają super rozwiązanie
    Cytuj
  • Kanita 17 lip 2018, 1:43
    A może jakiś fajny dodatek do mieszkania? Wiem, że u mojej mamy to się sprawdzi równie dobrze, jak jej ulubione perfumy uśmiech Tylko musi to być oryginalna, niepowtarzalna rzecz. Ostatnio kupiłam jej figurkę w stylu egzotycznym - pomógł mi w tym Sklep Afrykańskiuśmiech Przypomina to mamie o jej wakacjach życia uśmiech)
    Cytuj
  • UllKa 29 lip 2018, 13:04
    Ładny naszyjnik, albo bransoletkę. Do apartu warto zajrzeć.
    Cytuj
  • aleksis 16 sie 2018, 17:38
    Zawsze jak trafię na jakiś fajny kosmetyk to kupuję też mojej mamie, niedawno zrobilam jej zapas maseczek złuszczających na dłonie byOlie, są rewelacyjne, szybko nawilżają, delikatnie złuszczają skórę, efekt jest od razu, wystarczy nałożyć maseczkę na 30 minut, potem zdjąć, umyć dłonie, posmarować kremem i skóra wygląda dużo lepiej
    Cytuj
  • UllKa 25 sie 2018, 12:25
    Zegarek też zawsze się przyda. Albert Riele i Aztorin to świetne marki.
    Cytuj
  • jarzebina 31 sie 2018, 5:34
    Po zdjęciu maseczki by olie nie można od razu umyć rąk. Musisz najpierw pomasować trochę skórę i tak jakby zetrzeć ten martwy naskórek.
    Cytuj
  • aleksis 14 wrz 2018, 13:00
    Tak wiem uśmiech trzeba trochę dłonie potrzeć, zapomniałam o tym wspomnieć, ale oczywiście przy aplikacji o tym pamiętam, Nawet mojego faceta namówiłam na te rękawiczki, naprawiał auto i jego dłonie nie dość że zrobiły się na maksa szorstkie to jeszcze smarem tak zapaćkał że myślałam że nigdy tego nie odmyje a szorował roznymi rzeczami. Po maseczce skóra doszła do siebie i przebarwienia się rozjaśniły
    Cytuj
  • jarzebina 17 wrz 2018, 10:40
    Mój używa i nawet nie marudzi. No ale ma na co dzień kontakt z klientami, więc musi mieć dłonie zadbane, w końcu to jego wizytówka uśmiech
    Cytuj
  • malamiii 1 paź 2018, 11:41
    A np jakiś dobrej jakości zegarek dla mamy? Wydaje mi się że byłby to idealny prezent da mamy. Nie wiem jak twoja mama ale moja uwielbia takie dodatki jak zegarek. Na e zegarek zerknij sobie masz dość bogatą ofertę zegarków dobrych i znanych marek.
    Cytuj
  • malamiii 24 sty 2019, 12:15
    A może jakieś naturalne kosmetyki moja mama przykładowo uwielbia kosmetyki konopne. Przeważnie zamawiam jej na konopteka.pl mama nie jest dobrym informatykiem także nie umie sama sobie zamówić. W tym sklepie konopteka mają bardzo dobrą jakość tego typu kosmetyków.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: piekące oczy
Następna: objawy alergii