Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Problem moczenie się, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Problem moczenie się

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Meggi85 30 sty 2020, 7:31
    Niestety dużo osób próbuje przeczekać problem moczenia nocnego i radzi sobie właśnie stosując u dzieci podkłady na łóżko czy pieluchy. Ale to tylko środki żeby poprawić komfort natomiast one nie leczą. Wejdźcie na stronę Suchego Poranku i zobaczcie jakie mogą być przyczyny i jak leczyć moczenie nocne u dzieci. Samo czasowe poradzenie sobie z problemem mokrego łóżka to nie wszystko.
    Cytuj
  • jarzebina 30 sty 2020, 10:41
    Powyżej 5 roku życiu, to już nie bardzo jest czas na przeczekanie tylko trzeba działać. Na początek wizyta u lekarza, badania, a potem ewentualnie mozna spróbować z alarmem wybudzeniowym po wykluczeniu poważniejszych przyczyn moczenia.
    Cytuj
  • Patka91 30 sty 2020, 21:22
    To prawda przyczyn może być masa, mój młodszy brat miał ze stresu np. ale takie nakładki czy podkłady z Teny tez ułatwiają życie.
    Cytuj
  • ZielonyGroszek 31 sty 2020, 16:41
    Nie, nie powinno się czekać bo to może być poważny problem, ale na pewno lepiej też się zabezpieczać takimi podkładami.
    Cytuj
  • Luiziana 29 lut 2020, 12:41
    Ja polecam środki higieniczne z Tena, a są takie pokrowce na materace chronią pościel i nie ma problemu w nocy
    Cytuj
  • Petrova 10 mar 2020, 21:43
    Ale to rozwiązanie doraźne, bardziej wsparcie i nie rozwiązuje problemu moczenia. Moim zdaniem przede wszystkim lekarz i korzystanie z porad, które są na suchym poranku, bo tam jest komplet informacji od a do z.
    Cytuj
  • Uncia 17 mar 2020, 11:26
    Wiadomo lekarz to podstawa, czasem to stres, czasem problemy zdrowotne, trzeba szybko działać, ale fakt faktem podkłady z Teny ratują łóżka.
    Cytuj
  • Brigget 24 mar 2020, 12:25
    A te podkłady można zamówić online, np. na doz?
    Cytuj
  • smajla 26 mar 2020, 21:53
    jak pomóc dziecku które się czasami moczy w nocy? Nie bardzo chce o tym rozmawiać, próbuję namówić na wizytę u lekarza
    Cytuj
  • Guziczka 29 mar 2020, 18:32
    Ja zamawiałam podkłady na stronie doz.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Następna: wzdęcia