Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Problem moczenie się, strona 7

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Problem moczenie się

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • smajla 22 maj 2020, 23:33
    dziecko ma 7 lat, problem się ciągnie i ciągnie, z badań nic nie wynika smutny już sama nie wiem gdzie szukać pomocy...
    Cytuj
  • Plutonka 24 maj 2020, 17:22
    Może u psychologa? może to jakiś stres? Fajne sa też podkłady chłonne z Teny-tak z praktycznych rad.
    Cytuj
  • marg_1 25 maj 2020, 11:19
    smajla napisał:dziecko ma 7 lat, problem się ciągnie i ciągnie, z badań nic nie wynika smutny już sama nie wiem gdzie szukać pomocy...
    To może warto spróbować z tym alarmem wybudzeniowym? Czytałaś o nim? Wejdź na stronę suchyporanek.pl, warto poczytać.
    Cytuj
  • jarzebina 27 maj 2020, 11:17
    W tym wieku to już zdecydowanie powinien być pod kontrolą lekarza. Moczenie nocne leczy się powyżej 5 roku życia.
    Cytuj
  • Petrova 23 cze 2020, 8:39
    Alarm wybudzeniowy to jeden ze środków do celu. Przede wszystkim lekarz i diagnostyka.
    Cytuj
  • smajla 24 cze 2020, 18:46
    pediatra odwiedzony, badania moczu zrobione, przyczyny jka nie była wiadoma tak dalej nie jest, każdy rozkłada ręce, chyba sprobujemy tego alarmu, przez suchyporanek.pl znalazłam dobrego specjalistę ale jeszcze nie byliśmy na wizycie
    Cytuj
  • marg_1 25 cze 2020, 13:15
    No chyba warto, ma sporo dobrych opinii. Napisz jak się sprawdza, jeśli już się zdecydujesz uśmiech
    Cytuj
  • Ogryzka 3 lip 2020, 7:57
    smajla napisał:pediatra odwiedzony, badania moczu zrobione, przyczyny jka nie była wiadoma tak dalej nie jest, każdy rozkłada ręce, chyba sprobujemy tego alarmu, przez suchyporanek.pl znalazłam dobrego specjalistę ale jeszcze nie byliśmy na wizycie
    Nawet jeśli umówisz się ze specjalistą to możesz w między czasie zakupić alarm. Na stronie suchego poranku jest dużo placówek do wyboru, ale zerknij umawiając się czy wizyty są już wznowione czy na razie to teleporada. Jeśli chodzi o alarm wybudzeniowy to można go kupić bez recepty.
    Cytuj
  • jarzebina 21 lip 2020, 12:30     (ostatnio zmieniony przez autora 21 lip 2020, 12:34, w całości zmieniany 1 raz)
    Zdecydowanie jedno nie wyklucza drugiego. W niektórych przypadkach lekarza nawet zalecają alarm w połączeniu z leczeniem farmakologicznym.
    Cytuj
  • smajla 23 lip 2020, 21:52
    kupiłam ten alarm i od paru tygodni zakładam dziecku na noc, pierwsze efekty już są, trzymajcie kciuki
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Następna: wzdęcia