Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Problem moczenie się, strona 6

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Problem moczenie się

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • jarzebina 29 mar 2020, 19:07
    smajla napisał:jak pomóc dziecku które się czasami moczy w nocy? Nie bardzo chce o tym rozmawiać, próbuję namówić na wizytę u lekarza
    Ile lat ma dziecko? Co to znaczy, że nie chce o tym rozmawiać? Wstydzi się? Zajrzyj na suchy poranek, tam są informacje o tym jak rozmawiać z dzieckiem. Nie rób z tego wielkiego halo, nie zawstydzaj, pomyślcie nad rozwiązaniem na spokojnie, umówcie się do lekarza.
    Cytuj
  • Luiziana 31 mar 2020, 12:18
    niestety problem maja tez osoby dorosłe a wstydzą sie pytac. My poszliśmy do apteki Doz i wzieliśmy darmowe próbki srodków higienicznych, polecam my wybraliśmy Tena
    Cytuj
  • Luiziana 31 mar 2020, 12:56
    ja zev swojej strony mogę polecić takie nakładki na materac zeby wszystko nie było mokre. Zajrrzyjcie do apteki Doz mają szeroki wybór środków
    Cytuj
  • Brigget 19 kwi 2020, 19:28
    Takie podkłady faktycznie są super, kupowałam dla siebie po porodzie, potem na przewijaku też się sprawdzały.
    Cytuj
  • Kanita 21 kwi 2020, 21:05
    Jasne, podkłady są ok, jeśli chodzi o komfort, jednak nie wyeliminują problemu. Zawsze warto zajrzeć na stronę suchyporanek.pl sporo rozjaśni, znajdziecie podpowiedzi, szczególnie teraz, kiedy utrudnione są wizyty u lekarza.
    Cytuj
  • marg_1 22 kwi 2020, 9:21
    Dokładnie, podkład to nie rozwiązanie, przecież nie będziesz w nieskończoność podkładu kłaść. Suchy poranek to świetna strona, a z takich metod radzenia sobie z problemem moczenia nocnego warto polecić alarm wybudzeniowy.
    Cytuj
  • jarzebina 28 kwi 2020, 21:46     (ostatnio zmieniony przez autora 28 kwi 2020, 21:47, w całości zmieniany 1 raz)
    Przede wszystkim konsultacja z lekarzem, może dziecko nie moczy się bez powodu. Warto zrobić badania i wszystko sprawdzić. Niewykluczone, ze lekarz własnie taki alarm zaleci, ale lepiej sprawdzić czy nic dziecku nie dolega.
    Cytuj
  • Luiziana 30 kwi 2020, 12:51
    Można też zakupić wDoz takie podkładki na materac, to bardzo pomaga, łózko jest suche
    Cytuj
  • Meggi85 6 maj 2020, 22:49
    Luiziana napisał:Można też zakupić wDoz takie podkładki na materac, to bardzo pomaga, łózko jest suche
    Polecało już to kilka jak nie kilkanaście osób. Podkłady przy problemie moczenia nocnego to tylko drobna pomoc w poprawieniu komfortu dziecka ale to nie wyleczy, nie pomoże pozbyć się problemu, a już na pewno nie zastąpi wizyty u lekarza.
    Cytuj
  • jarzebina 20 maj 2020, 15:11
    Zdecydowanie się zgadzam. Pielucha na noc czy podkład na łóżko problemu nie rozwiążą. Lekarz, badania, leczenie już owszem. Odsyłam na stronę suchyporanek.pl, dowiecie się tam wszystkiego, o kolejności działania w takich przypadkach. Znajdziecie specjalistów, pliki do pobrania, aplikację.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Następna: wzdęcia