Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Spadek formy i koncentracji, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Spadek formy i koncentracji

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • MartynKa79 3 kwi 2013, 19:17
    Przedłużająca się zima na pewno nie sprzyja ani jednemu, ani drugiemu. Niezależnie od stylu życia, warto zadbać o dostarczenie organizmowi witamin i mikroelementów. Może po prostu Ci ich brakuje? Miałam podobnie. Od kilku tygodni łykam Falvit i odczuwam wyraźną różnicę. Tu masz ciekawy artykuł na temat witamin niezbędnych dla dobrej formy i zdrowia kobiety
    Cytuj
  • 7 kwi 2013, 0:05
    Warto na pewno popracować nad formą na miarę własnych możliwości. Ja polecam Nordic Walking jako formę aktywności fizycznej na codzień. Sama chodze z kijami i odrobina cierpliwości i treningu przynosi efekty juz w krotkim czasie.
    Cytuj
  • AstaLawista 22 kwi 2013, 20:49
    Nording Walking na pewno jest zbawienny, ale tu mowa bardziej o spadku formy (intelektualnej) i koncentracji uśmiech a pojawia się to gdy jesteśmy zmęczeni język dobrze na to pomaga Actibion, który ma właśnie wspomagać koncentrację oraz zmniejszać uczucie znużenia i zmęczenia.
    Cytuj
  • olanowik 7 paź 2013, 10:51
    Spadek formy i koncentracji może być spowodowany różnymi czynnikami. U kobiety ( wiem to po sobie ) jest wynikiem miesiączki. Jak mam ważne przyjęcie lub spotkanie biznesowe a nie chcę żeby doszło do spadku formy. Stosuje tabletki na opóźnienie miesiączki . Nazywają się one Norethisterone. Można je dostać w aptece internetowej.
    Cytuj
  • ZuzannaPigalle 8 paź 2013, 12:23
    A żeby tak naprawdę sprawdzić, skąd się taki spadek formy bierze to trzeba pójśc do lekarza, a nie pakować w siebie wszystko co tam w aptece mają... Najpierw diagnoza a potem leczenie!
    Wiem, że osobom, które mają problemy z koncentracją, skupieniem się, itd mogą być przydatna badania eeg (biofeedback), mozna o tym poczytać na stronach eeg instytut - i dopiero jak się ma 100% pewną diagnozę: czy to własnie zrobioną prze ztakie testy, czy przez badania u lekarza, to dopiero wtedy sięgajmy po leki, nie wcześniej.

    Nie dajmy sie zwariować - nie wszystko złoto co się świeci, a jak już się nie wie na serio SKĄD takie problemy koncentracyjne że tak powiem, to nie leczmy wszystkiego wszystkim...
    Cytuj
  • sylwia4012 13 mar 2015, 9:46
    Zuzanna ma rację. Takie osłabienie nie musi wynikać z "niedospania". Często przyczyną jest choroba czająca się gdzieś w organizmie. Wiem, że osoby, które mają problemy z sercem mogą odczuwać podobne dolegliwości. Najlepiej udać się do lekarza specjalisty. Dysponują oni teraz bardzo profesjonalnym sprzętem do badań serca i bardzo szybko potrafią postawić diagnozę.
    Cytuj
  • pistacja 13 mar 2015, 11:41
    Na mnie pobudzająco działa zawsze sport. Polecam wszystkim się trochę więcej poruszać, niekoniecznie na świeżym powietrzu uśmiech
    Cytuj
  • MartynKa79 18 mar 2015, 22:30
    Ja ostatnio zaczęłam się wspierać nervomix'em, bo myślałam że mnie w pracy wykończą. No niekończący się stres, aż zaczęłam mieć problemy ze snem. :/
    Cytuj
  • Mirka85 23 mar 2015, 16:20
    hmm teraz nadchodzi wiosenne przesilenie... Ja już od kilku tyg łaziłam zmęczona i nie do życia. Generalnie mam skłonność do anemii więc nie miałam wątpliwości, że i tym razem mój spadek formy związany jest ze spadkiem żelaza. Zrobiłam badania krwi i się potwierdziło moje przypuszczenie - znów anemia. Kupiłam chelaferr i zażywam od kilkunastu dni. Widzę znaczna poprawę - czuję się zdecydowanie lepiej uśmiech A żelazo wróciło do normy. język
    Cytuj
  • grejs 24 mar 2015, 16:56     (ostatnio zmieniony przez autora 24 mar 2015, 16:56, w całości zmieniany 1 raz)
    Jest sporo naturalnych sposobów na poprawienie koncentracji, nie trzeba się od razu do leków uciekać. Polecam ten art http://wylecz.to/pl/choroby/neurologia-i-psychiatria/jak-poprawic-koncentracje.html No i oczywiście dużo snu i ruch na świeżym powietrzuuśmiech
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum