Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Spadek formy i koncentracji, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Spadek formy i koncentracji

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • veganka 3 lut 2016, 12:06
    spadek koncentracji i nadmierne zamartwianie się moze dopowadzić do dalszych problemó zdrowotnych i dodatkowych stresów, dlatego warto sobie to odpuścić, bo stres mozńą opanować suplementami typu nervomix, ale nie ma też co łykać go jako lekarstwo na stres.
    Cytuj
  • erry 21 lis 2019, 8:43
    Na pamięć i koncentrację bardzo dobry jest geriamoc, skład bogaty, poprawia samopoczucie, pamięć i stan umysłu uśmiech Zawiera wiele cennych witamin i minerałów a za pamięć i koncentracje odpowiada tu żeń szeń, ja biorę już dłuższy czas i u mnie jest spora poprawa.
    Cytuj
  • Uncia 24 lis 2019, 18:42
    Mój mąż jak miał dużo stresu w pracy to aż nie mógł jeść i miał mega problemy ze zdrowiem, w ogóle nie miał siły, aż lekarz zalecił stosowanie Fresubin Energy, żeby stanął na nogi i miał siłę do życia, kupowałam to w doz w dobrej cenie. Pomogło.
    Cytuj
  • marg_1 25 lis 2019, 12:03
    Ja mam ostatnio problemy z koncentracją, ale to chyba też przez stresy
    Cytuj
  • Martyna29 1 gru 2019, 12:40
    Uncia napisał:Mój mąż jak miał dużo stresu w pracy to aż nie mógł jeść i miał mega problemy ze zdrowiem, w ogóle nie miał siły, aż lekarz zalecił stosowanie Fresubin Energy, żeby stanął na nogi i miał siłę do życia, kupowałam to w doz w dobrej cenie. Pomogło.
    A gdzie takie cudo można kupić, dobre w smaku?
    Cytuj
  • izapixi 28 gru 2019, 22:52
    Martyna29 napisał:
    Uncia napisał:Mój mąż jak miał dużo stresu w pracy to aż nie mógł jeść i miał mega problemy ze zdrowiem, w ogóle nie miał siły, aż lekarz zalecił stosowanie Fresubin Energy, żeby stanął na nogi i miał siłę do życia, kupowałam to w doz w dobrej cenie. Pomogło.
    A gdzie takie cudo można kupić, dobre w smaku?
    Fresubin możesz kupić w aptekach DOZ, mają spory wybór smaków tych drinków, super sprawa dla osób chorujących czy starszych mających problm z apetytem, gryzieniem
    Cytuj
  • Zonka25 31 gru 2019, 10:48
    Też kiedyś kupowałam mojej babci te preparaty jak po operacji nie miała apetytu, bardzo dobry produkt.
    Cytuj
  • Uncia 1 sty 2020, 17:32
    To dobre produkty, teraz jak widzę, że coś się dzieje i jest brak apetytu to od razu biegnę do apteki, żeby potem nie było problemów zdrowotnych.
    Cytuj
  • centrum-dietetyki 16 sty 2020, 10:39
    Problemy z koncentracją czy pogorszenie sprawności fizycznej może też wynikać z niedoboru jakiegoś ważnego składnika w organizmie, witamin. Wtedy wystarczy go uzupełnić w codziennych posiłkach, nie trzeba od razu wykupywać połowy apteki uśmiech
    Cytuj
  • Zonka25 26 sty 2020, 18:56
    Właśnie nie chodzi o to żeby kupować leki i brac byle co, a nutridrinki dają dużo siły i energii.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum