Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Spadek formy i koncentracji, strona 8

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Spadek formy i koncentracji

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • MartaRr 25 lip 2020, 17:30
    Fresubin mój kolega kupował jak był po operacji, niestety miał problem z przyjmowaniem stałych posiłków więc to było świetne rozwiązanie bo dostarczało odpowiednie wartości odżywcze.
    Cytuj
  • Zyjka 31 lip 2020, 20:47
    MartaRr napisał:Fresubin mój kolega kupował jak był po operacji, niestety miał problem z przyjmowaniem stałych posiłków więc to było świetne rozwiązanie bo dostarczało odpowiednie wartości odżywcze.
    A to chyba w doz widziałam takie nutridrinki, chyba nawet są dostępne w różnych smakach, prawda?
    Cytuj
  • MartaRr 28 sie 2020, 20:55
    Tak dokładnie można kupić je w doz i są w kilku smakach, więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.
    Cytuj
  • Enterka 27 wrz 2020, 18:30
    Ja ostatnio kupiłam dziadkowi Fresubin Protein Energy dla podtrzymania jego energii i witalności, dziadkowi bardzo posmakowało a raczej jest niejadkiem.
    Cytuj
  • Olivka89 18 paź 2020, 13:19
    Widziałam w dozie te produkty, a wiecie czy jest jakiś dedykowany dla osób, które mają problemy z wątrobą?
    Cytuj
  • ZielonyGroszek 22 paź 2020, 18:43
    Z tego co wiem na problemy z wątrobą dedykowany jest Fresubin Hepa zawiera witaminy i minerały, ale też dobre aminokwasy, zapytaj w doz jeszcze dokładnie.
    Cytuj
  • Emmaska 31 paź 2020, 17:49
    Również kupowałam Fresubin Protein Energy kiedy miałam obniżoną energię po chorobie i całkowity brak apetytu naprawdę mi pomógł.
    Cytuj
  • Zonka25 22 lis 2020, 11:49
    Emmaska napisał:Również kupowałam Fresubin Protein Energy kiedy miałam obniżoną energię po chorobie i całkowity brak apetytu naprawdę mi pomógł.
    A czy w smaku jest to dobre? Teraz grypa mnie wykańcza i nie mogę jeść, szukam jakichś rozwiązań.
    Cytuj
  • Emmaska 29 lis 2020, 16:33
    Tak, jest smaczne, owoce leśne chyba najbardziej przypadły go gustu.
    Cytuj
  • Marcela90 30 lis 2020, 21:16
    A to w doz można dostać te nutridrinki?
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum