Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Spadek formy i koncentracji, strona 7

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Spadek formy i koncentracji

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • jackowskyy 27 kwi 2020, 23:50
    Mi niestety spadła zupełnie kondycja, najgorsze to, że i w łóżku nie jest za dobrze. Do tego doszło sporo stresu i zamiast fajnego seksu jest 5 minut i tyle. Zastanawam się czy nie kupić sobie czegoś dodatkowego, myślałem o maxon active, co myślicie? Stosował ktoś z was?
    Cytuj
  • Plutonka 30 kwi 2020, 23:11
    Brigget napisał:Fresubin ma też jogurty, udało mi się dorwać w doz o smaku biszkoptowym, mój niejadek zjadł bardzo chętnie, w smaku naprawdę dobre.
    W jakim wieku masz dziecko? Też mamy podobny problem i myślę nad zakupem Fresubin.
    Cytuj
  • Brigget 27 maj 2020, 20:39
    Mój mały ma 4 lata uśmiech jogurty konsultowałam z pediatrą uśmiech
    Cytuj
  • Patka91 31 maj 2020, 11:59
    Też kiedyś po operacji kupowałam siostrze takie jogurty to jedyne co była w stanie zjeść, ale za to siły miała dużo więcej.
    Cytuj
  • Lilka32 31 maj 2020, 14:18
    One też fajnie sprawdzą się po opreracji, kiedy organizm nie chce przyjąć normalnego jedzenia ale potrzebuje siły do regeneracji.
    Cytuj
  • Graszka89 31 maj 2020, 15:09
    To prawda po operacji człowiek musi się regenerować, widziałam że te nutridrinki są dostępne w aptece doz.
    Cytuj
  • Marcela90 9 cze 2020, 18:11
    Są dostępne w doz na pewno, kupowałam dla mojego brata jak był po operacji, pomogły mu stanąć na nogi.
    Cytuj
  • Zanita 11 cze 2020, 15:49
    A powiedzcie, czy te nutridrinki Fresubin są "uniwersalne" i nadają się dla każdego? Chodzi mi o to, że moja babcia ma cukrzycę i nie wiem, czy mogę jej podać. A do DOZu mam niedaleko, to mogłabym się przejść.
    Cytuj
  • Brigget 23 cze 2020, 19:05
    Zanita napisał:A powiedzcie, czy te nutridrinki Fresubin są "uniwersalne" i nadają się dla każdego? Chodzi mi o to, że moja babcia ma cukrzycę i nie wiem, czy mogę jej podać. A do DOZu mam niedaleko, to mogłabym się przejść.
    Z tego co wiem jest wersja Diben właśnie dla osób z cukrzycą.
    Cytuj
  • faworytka51 24 cze 2020, 22:05
    jak w pracy mi się kończy energia a musze przetrwać jeszcze kilka godzin to piję tigera, szybko budzi i jest smaczny, z energetyków najbardziej m i ten smakuje
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum