Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Spadek formy i koncentracji, strona 9

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Spadek formy i koncentracji

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Tokjo 30 gru 2020, 17:01
    Tak, w doz kupisz Fresubin, są róże rodzaje w zależności od potrzeb.
    Cytuj
  • Brigget 7 kwi 2021, 21:40
    Też kupowałam w doz Fresubin, świetne rozwiązanie na czas choroby kiedy nie mamy apetytu a mimo wszystko organizm trzeba wzmacniać.
    Cytuj
  • ZielonyGroszek 30 cze 2021, 23:14
    A wiecie może czy fresubin sprawdzi się przy chorobach nowotworowych? w doz kupię, tak?
    Cytuj
  • Karii 1 lip 2021, 18:48
    ZielonyGroszek napisał:A wiecie może czy fresubin sprawdzi się przy chorobach nowotworowych? w doz kupię, tak?
    tak, jasne, szczególnie jeśli chory nie je stałych produktów, w doz kupisz.
    Cytuj
  • faworytka51 5 lip 2021, 19:35
    znacie jakieś dobre suplementy dla facetów?? Chcę kupić coś mężowi wzmacniającego, zależy mi na dobrym składzie
    Cytuj
  • Martyna29 14 lip 2021, 21:51
    Możesz zerknąć na nutridrinki w dozie Fresubin skład super, np. jest wersja protein.
    Cytuj
  • Uncia 1 sie 2021, 11:43
    Moja siostra kupuję często te nutridrinki bo ona ma problem z apetytem przy stresie mówi, że sprawdzają się dobrze.
    Cytuj
  • Marta8001 4 wrz 2021, 15:09
    i to w każdym doz można dostać te nutridrinki? Jaki rodzaj polecacie?
    Cytuj
  • miniata 5 paź 2021, 17:12
    widzę że mam więcej energii odkąd piję regularnie estrovitę immuno, spodobał mi się skład tego suplementu, nie ma barwników, konserwantów, przeciwutleniaczy, a ma dużo kwasów omega oraz witamin
    Cytuj
  • jeff22 27 paź 2021, 16:09
    zacząłem bardziej intensywnie ćwiczyć w domu na bieżni, kupiłem sobie w Sferis świetne urządzenie OVICX X3 PLUS, jest solidnie wykonana, nic se nie kołysze podczas biegania
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum