Favore.plForumPozostałe tematy

Co kupić żonie pod choinkę?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co kupić żonie pod choinkę?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 5 6 7 8 z 8  
  • Petinka 14 mar 2011, 11:54
    Już co prawda dawno po mikołajkach, dniu kobiet, ale prezenty można dawać żonie bez okazji uśmiech Kilka ciekawych pomysłów możecie znaleźć w artykule prezent dla żony
    Cytuj
  • benedyktyn 14 mar 2011, 14:14
    Prezenty bez okazji są najlepszeuśmiech
    Cytuj
  • Aquarella 12 kwi 2011, 10:42
    Jeśli lubi czytać, może jakąś książkę
    Cytuj
  • emilin 19 gru 2011, 15:55
    Według mnie zawsze trafionymi prezentami są perfumy ( jeśli zna się zapach, bo nie warto w ciemno wybierać), biżuteria i bielizna. To takie pewniaki wśród podarków dla kobiet uśmiech Myślę, że każda z nas byłaby zadowolona z takiego kompletu bielizny
    Cytuj
  • 22 gru 2011, 14:03
    Pod choinkę to najlepiej – stojak! uśmiech Sorry, ale nie mogłem się powstrzymać...
    A jaki zakres cenowy Cię interesuje: zakres, który obejmowałby czekoladki, czy taki, który obejmowałby telewizory LCD? Chyba fundusze robią tu zdecydowaną różnice
    Cytuj
  • 27 lut 2012, 14:42     (ostatnio zmieniony przez autora 27 lut 2012, 14:43, w całości zmieniany 1 raz)
    Na prezent są najlepsze ekspresy do kawy! Ja dostałam Saeco Syntia w zeszłym roku i jestem bardzo zadowolona, w życiu lepszego prezentu nie dostałam.
    Cytuj
  • calvaro25 28 lut 2012, 1:33
    Najlepszy prezent zrobicie, tak jak ja, gdy założycie jej stronę internetową w pakiecie hostingowym Będzie miała zajęcie na cały rok i możliwości realizowania się na polu i w temacie do wyboru i koloru !
    Cytuj
  • pluskwa 28 lut 2012, 8:51     (ostatnio zmieniony przez autora 28 lut 2012, 8:52, w całości zmieniany 1 raz)
    Jak nie wiesz co kupić na prezent to wejdz na naszego bloga na pewno cię zaispirujemy.
    Cytuj
  • marek2215r 17 kwi 2012, 18:38
    Na ostarnie święta kupiłem żonie najlepsze kije do nordic walking Leki Walker Platinium . Kosztowały 399 zł ale to mercedes w kijach. A co dostałem w prezencie od żony na urodziny - to samo i teraz maszerujemy razem. Polecam sklep w Warszawie z kijami do nordic walking www.nartybiegowe.biz.pl. ( w zimie dominują narty biegowe a od wiosny do jesieni kije do nordic wlking, rękawiczki do nordic itp.
    Cytuj
  • monix001 17 kwi 2012, 22:23
    Z własnego doświadczenia wiem że to powinno być coś zabawnego i oryginalnego. Ostatnio natknęłam się na fajną stronkę gdzie można szybko coś takiego wyszukać spróbuj tutaj
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum