Favore.plForumPozostałe tematy

Czy wypada iść na ślub bez zaproszenia?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy wypada iść na ślub bez zaproszenia?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 z 2
  • nouv88 5 gru 2010, 20:06
    Nie no, nie pokłóciłyśmy sięuśmiech Po prostu jak każda z nas się wyprowadziła od rodzicow to drogi nam się naturalnie rozeszły... Ona w ogóle mieszka teraz w innym mieście, ale ślub i wesele będą w mieście rodzinnym, pewnie ze względu na rodzinę. Ale nic miedzy nami przykego nie zaszło.
    Cytuj
  • WitoldEs 5 gru 2010, 21:27
    A, spoko. To najwyżej Cie nie poznaprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Eli2010 5 gru 2010, 22:16
    Kiedyś poszłam bez proszenia na ślub kuzynki, taka dalsza rodzina. Widziałam, że było jej miło, ale poczuła się zobowiązana i zaczęła prosić mnie, żebym pojechała na wesele. Próbowałam się wytłumaczyć, że chciałam tylko się pojawić żeby im pożyczyć szczęscia, ale oni na siłę mnie zaciągnęli na to wesele... dołączyli się jej rodzice, czyli ciotka i wujek i w końcu uległam, zostałam ze dwie godziny, jakies tam było chyba puste miejsce za kogos kto nie przyszedł, ale czułam się strasznie głupio...
    Cytuj
  • Cloudy 5 gru 2010, 23:50
    No właśnie. To może być dla kogoś zobowiązujące. a robić zamieszanie i się migać z pójścia na wesele, gdy wszyscy proszą? Bez sensu.
    Cytuj
  • Aurelka 6 gru 2010, 0:22
    Ludzie, a czy to jest w ogóle dyskusja o tym co wypada a ci nie wypada? Przecież nie chodzi tylko o konwenanse, ale żeby sprawić komus przyjemność! Dziewczyna chce sprawić radość osobie, która kiedyś była dla niej bliska, o przyjaciołach z dzieciństwa pamieta się całe życie! Kto by sie nie ucieszył z takiego gestu?uśmiech Ja uwazam, że to wspaniałe. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdy ludziom rzadko się chce zrobić coś dla innych, okazać serdeczność.
    Cytuj
  • nouv88 6 gru 2010, 6:12
    Gdyby chodziło o jakąś obecną koleżankę, która nie zaprosiła na slub, ale wiadomo co i jak to bym sie nie zastanawiała. Ale nam się urwał kontakt, a o jej ślubie dowiedziałam się przypadkiem od jej taty. Dlatego się zastanawiam czy wypada mi iść, skoro kawał czasu nie mamy kontaktu.
    Cytuj
  • casia1980 6 gru 2010, 7:42
    Ja bym poszła...
    Cytuj
  • Lilijka 6 gru 2010, 8:07
    Ja też, skoro nic między wami nie zaszło złego. Zresztą może to być pretekst do odnowienia znajomości nie sądzisz?uśmiech
    Cytuj
  • D3niCle0 6 gru 2010, 8:29
    Na ślub każdy przeciez może przyjść, ale kwiaty wypada przynieść przynajmniej.
    Ja nieraz widziałam na ślubach w kościele jakieś babcinki, które przychodziły sobie ot tak, popatrzećuśmiech Albo przypadkiem akurat były w kościele, może przyszły na mszę.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum