Favore.plForumPozostałe tematy

Jak być eko?, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak być eko?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 5 6 7 z 7  
  • cookie138 27 paź 2013, 12:46     (ostatnio zmieniony przez autora 4 lis 2013, 10:05, w całości zmieniany 1 raz)
    Według mnie eko to znaczy po prostu zdrowo żyć czyli unikamy używek, nie zdrowej żywności, uprawiamy sport itd. Czytałem m.in. o tym artykuł na mamchorobe.pl
    Cytuj
  • AstaLawista 27 paź 2013, 13:20
    Wszystko co pomaga w jakimś stopniu chronić środowisko oraz pozwala nam żyć zdrowiej - jest eco. Sama zamierzam zacząć się zdrowo odżywiać i szukam odpowiednia dietę dla siebie. Najbardziej zainteresowała mnie dieta 5 przemian - Tradycyjna, wywodząca się ze Starożytności chińska metoda odżywiania według reguł przemian opiera się na teorii, iż wszystko w przyrodzie podlega transformacji i, by dostosować się do tego procesu, powinniśmy mieć go na uwadze także podczas przyrządzania posiłków.
    Cytuj
  • majesty15 1 lis 2013, 16:19
    Bycie eko to również używanie naturalnych kosmetyków.
    Cytuj
  • Crasiu 1 lis 2013, 17:01     (ostatnio zmieniony przez autora 1 lis 2013, 17:04, w całości zmieniany 2 razy)
    Myślę, że segregacja śmieci, oszczędzanie wody oraz światła i nie śmiecenie w miejscach publicznych wystarczy uśmiech
    Cytuj
  • Nikulin 21 lis 2013, 9:46
    Ja zaczołem trzy lata temu od segregacji śmieci , ograniczeniu folii w domu i zmieniłem instalacje grzewczą z węglowej na pellet. Kotłownia czysta bez pyłów , popiół idzie na grządki , a że pellet Stelmet robi tylko z odpadów drzew to i CO w dymie brak.
    Cytuj
  • 22 lis 2013, 9:58
    A może jeść [url=http://]jajka farmio[/url]? wielki uśmiech Pozbawione gmo ^^
    Cytuj
  • Lysy188 22 lis 2013, 11:56
    Pozbawione GMO, jednoczesnie bedac jak wiekszosc producentow jajek, trzymac w klatkach i niech tylko niosa...
    Cytuj
  • mariuszturecki 22 lis 2013, 15:37
    O, całkiem spoko temat, to ja dobrze się wpasuje wielki uśmiech
    Ostatnio zacząłem prowadzić blog, który również nawiązuje do kulinariów. Można poczytać sporo nowinek http://kowalikowy22.livejournal.com/
    Mam nadzieje że komuś się przydadzą moje przemyślenia uśmiech
    Cytuj
  • jarek7 6 gru 2013, 22:30
    wcale nie jest trudno być eko, chociażby wybierając bardziej energooszczędny sprzęt (agd, rtv) i oświetlenie np.ledowe. Oszczędzając prąd działamy na rzecz środowiska, tam samo oszczędzając wodę czy segregując śmieci
    Cytuj
  • ElaW 9 gru 2013, 22:25
    jarek7 napisał:wcale nie jest trudno być eko, chociażby wybierając bardziej energooszczędny sprzęt (agd, rtv) i oświetlenie np.ledowe. Oszczędzając prąd działamy na rzecz środowiska, tam samo oszczędzając wodę czy segregując śmieci
    Dokładnie, oświetlenie ledowe również jest motywem eko, bowiem jest ono bezpieczne dla środowiska. Ja polecam oświetlenie od OSRAM uśmiech, u mnie bardzo dobrze się sprawdza.
    Cytuj