Favore.plForumPozostałe tematy

Jak być eko?, strona 7

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak być eko?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  2 3 4 5 6 7 z 7
  • szarlottka 13 cze 2015, 16:00
    Jeśli chcesz np ekologicznie jeździć samochodem to może zainwestuj w auto na gaz albo kup lokalizator gps. Dzięki temu sporo zaoszczędzisz na paliwie. Ja noszę się z takim zamiarem tyle, ze u mnie monitorowane byłyby firmowe samochody.
    Cytuj
  • losia 16 cze 2015, 17:51     (ostatnio zmieniony przez autora 17 cze 2015, 20:23, w całości zmieniany 1 raz)
    Warto zakładać panele fotowoltaiczne które zamieniają energię promieniowania słonecznego w energię elektryczną. Jest to bardzo eko i bardzo opłacalne . Tym bardziej, że na to można dostać dofinansowanie. Ja sama zastanawiam się nad takim rozwiązaniem. Tym bardziej że można dostać na to dofinansowanie trzeba tylko poczytać [url=http://ekofachowcy.pl/prosument]prosument warunki[/url]
    Cytuj
  • charlotte1991 5 sie 2015, 17:08
    Ja też myślałąm o tym by byc eko. Zaczęłam od domu, zainwestowałam w ekologiczne rozwiązania a teraz myślę o samochodzie. Chodziło mi po głowie monitorowanie pojazdów dzięki któremu można kontrolować zużycie paliwa. Chciałam, też iść na kurs ekologicznej jazdy.
    Cytuj
  • zagubiona 25 wrz 2015, 7:03
    Jeśli chcemy być eko i żyć zgodnie z przyroda, to warto przy naszych domkach pomyśleć o takich rozwiązaniach. Montując oczyszczalnię ścieków np w przydomowym ogrodzie, nie zanieczyszczamy środowiska, a i sobie zaoszczędzimy wąchania niemiłych zapachów za oknem.
    Cytuj
  • luboc4 4 lip 2017, 11:48
    oszczędzać wodę prądprzymrużenie oka i nie smrodzić podczas palenia w zimieprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Majcho30 4 lut 2020, 8:24
    Z tą ekologiczną żywnością to nie zawsze jest do końca tak, że ona jest najlepsza. Czytałem o różnych oszustwach, ale to już mniejsza o to. Dla mnie ważnym aspektem jest cena. Te produkty są zazwyczaj znacznie droższe, więc ja się przyznam szczerze, że wolę pójść do osiedlowego warzywniaka i kupić u nich warzywa i owoce lun na jakimś targu w okresie letnim, niż zapłacić prawie dwa razy tyle, bo nie oszukujmy się wszystko idzie w górę i jest coraz ciężej. Ale zdarza mi się kupować produkty eko, czy fair trade, ale zazwyczaj ja są na promocji. Ja się skupiam na tym, żeby segregować śmieci, zużywać tyle wody, ile potrzebuję, w sumie innej energii też, nie zostawiam ładowarek w kontaktach jeśli nie ładuję sprzętów, itp.
    Cytuj
  • iwona07 10 lut 2021, 22:19
    A co sądzicie o korzystaniu z pralnie chemicznych? Jak to ma się do bycia eko? Niektóre pralnie jak Pralnia warszawianka odbierają rzeczy z domu, co brzmi bardzo wygodnie. Z drugiej strony zapewniają też, że ich detergenty nie szkodzą środowisku naturalnemu. Myślicie, że to sposób na połączenie praktyczności z pożytecznością?
    Cytuj
  • PaulinaK85 17 lut 2021, 0:01
    Brzmi ciekawie, nie słyszałam w sumie o czymś takim. Taki odbiór pewnie pozwala nieco czasu zaoszczędzić. A teraz profesjonalne firmy naprawdę kładą nacisk na dbałość o środowisko, to prawda. No i pewno wiedzą co do czego najlepiej zastosować.
    Cytuj
 2 3 4 5 6 7 z 7