Favore.plForumPozostałe tematy

Jak wyczyścić piekarnik?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak wyczyścić piekarnik?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 z 4  
  • Barbra67 30 paź 2010, 9:24
    Super ten pomysł z mlekiemuśmiech Zapamiętam.
    Cytuj
  • Blueberry28 30 paź 2010, 9:50
    Super środki do czyszczenia (nie tylko piekarników) ma Amway. Naprawdę rewelacja! Tylko aktualnie nie wiem jak je kupić, moi znajomi zaopatrzyli mnie już kilka lat temu (te środki to są koncentraty, w duzych opakowaniach. Bardzo wydajne!) wyjechali za granicę i nie mam pojęcia gdzie te produkty znaleźć, ale chyba mają jakieś sklepy.
    Cytuj
  • 77henry 30 paź 2010, 11:52
    ja mogę polecić bardziej tradycyjną metodę, domową i sprawdzoną. trzeba zrobić pastę z sody, soli i odrobiny wody, żeby była to taka pasta. Nakładamy to na brudne powierzchnie, podgrzewamy i nawet stare przypalenia świetnie sie rozpuszczają. I nie trzeba sie martwić jakie chemikalia używamy w piekarniku, gdzie potem pieczemy jedzenie w tych oparach.
    Cytuj
  • Bambuss 15 cze 2011, 15:33
    Jakby ktoś miał możliwość instalacji, to ja polecam panele katalityczne! Niektóre piekarniki elektryczne mają możliwość ich „doinstalowania”, a niektóre mają to już w standardzie. To są takie trzy płytki (na bokach i na tyle) piekarnika, które automatycznie pochłaniają tłuszcz, rewelacyjne to jest. Takie panele wystarczy zawiesić na haczykach, które już są we wnętrzu niektórych modeli.
    Cytuj
  • Karramba 14 lip 2011, 14:01     (ostatnio zmieniony przez autora 28 lis 2011, 14:22, w całości zmieniany 1 raz)
    Jak wybierasz i kupujesz to zawsze zwracaj uwagę na to, czy on ma możliwość samodzielnego czyszczenia. Ja wiem na pewno, że taki bajerny dodatek mają takie jak ten piekarniki whirlpool , ale czy sprzęty innych marek też mają taką możliwość to tego to ja już Ci nie powiem, bo sama nie jestem tego pewna językP
    Cytuj
  • celinaaaa 15 lip 2011, 11:45
    Widziałam w telewizji, że kobiety wkładały do piekarnika pojemnik z wodą i cytryną poczym nastawiały piekarnik na maksymalną temperaturę (woda spowodowała, że wystarczyło przetrzeć ściereczką, a cytryna zabiła zapach)
    Cytuj
  • ireeek 28 lis 2011, 16:12
    Dawniej, żeby wyczyścić piekarnik to używałam takiego specjalnego CIF-a. Pryskałam ścianki, zostawiałam to na jakieś 30 min, a później ścierką doczyszczałam albo tą ostrą częścią gąbki. Teraz mam już piekarnik z katalizą, czyli problem z czyszczeniem odpada bo zasadniczo on czyści się sam…
    Cytuj
  • czarnuszka 7 lut 2012, 10:30
    Piekarnik najlepiej mieszanka sody i octu. Wyczytałam to na tej stronie. Dość nietypowy blog bo porusza kilka wątków
    Cytuj
  • lovvik 14 lut 2012, 14:51
    wez garnek z gotujaca woda i nastaw piekarnik na 200 srt, para w wody usowa nieprzyjemne zapachy ale zastygle odpadki niestety trzeba juz wyczyscic recznie :/
    Cytuj
  • Milczka 12 cze 2013, 12:10
    A są teraz chyba też takie piekarniki z opcją samoczyszczenia. Ale nie wiem, na ile to jest popularne. Sama mam jeszcze anachroniczny sprzęt, ale może niebawem zdecyduję się na zakup czegoś nowego.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum