Favore.plForumPozostałe tematy

Jak wyczyścić piekarnik?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak wyczyścić piekarnik?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 z 4  
  • ninkram 14 cze 2013, 15:07     (ostatnio zmieniony przez autora 23 paź 2013, 10:01, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja używam do tego albo Cilit Bangu, albo mleczko Cif. Do tego tzw. druciaka i szoruje. Po jakimś czasie wszystko ładnie schodzi.


    Cytuj
  • szomber 2 lip 2013, 21:57
    najlepsze są samoczyszczące się piekarniki jak właśnie Inegra Smart
    Cytuj
  • Milczka 10 lip 2013, 12:10
    szomber napisał:najlepsze są samoczyszczące się piekarniki jak właśnie Inegra Smart
    One chyba mają też sporo innych przydatnych funkcji, prawda? I chyba są ze sterowaniem dotykowym? A jak rzecz ma się z żywotnością tych piekarników? Jest szansa, że posłużą trochę w kuchni?
    Cytuj
  • fawor 12 lip 2013, 12:55
    Na mój nie zadziała soda. Kupiłem w Lidlu ten W5 do pieca i najpierw tym a potem sodą. Masakra a to wszystko przez dzieciaki bo sobie jedzenie robią i nie przejmują się, że ser kapie.
    Cytuj
  • szomber 29 lip 2013, 21:34
    No bo właśnie lepiej wydać trochę więcej i kupić porządny piekarnik a nie byle co..
    Cytuj
  • HannnaM 19 sie 2013, 0:01
    Najpierw namoczyć, a potem cif, druciak i jazda.
    Cytuj
  • Ogryzka 30 paź 2020, 7:28
    Elektrolux ma świetne piekarniki które same się czyszczą. Ustawia się program i włącza piekarnik. Wszystko się wypala i wystarczy przetrzeć szmatka z dna. Ale maja tez płyny przeznaczone do czyszczenia piekarników.
    Cytuj
  • justynka90 30 paź 2020, 16:26
    Ja używam produktów z Lidla z serii W5 i są świetne uśmiech
    Cytuj
  • Emmaska 31 paź 2020, 17:56
    Ogryzka napisał:Elektrolux ma świetne piekarniki które same się czyszczą. Ustawia się program i włącza piekarnik. Wszystko się wypala i wystarczy przetrzeć szmatka z dna. Ale maja tez płyny przeznaczone do czyszczenia piekarników.
    Ja używam właśnie takich specjalnych płynów od nich wtedy ładnie wszystko się czyści, nie ma też smug.
    Cytuj
  • Zonka25 31 sty 2021, 11:35
    Też mam w piekarniku Electroluxa funkcję czyszczenia, mega ułatwienia bo bardzo nie lubię tego robić sama.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum